به مناسبت هفته کتاب برگزار می‌شود؛

مسابقه برای «معرفی کتاب خوب» در شیراز

فراخوان مسابقه «معرفی کتاب خوب» با هدف توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس منتشر شد.
مسابقه برای «معرفی کتاب خوب» در شیراز
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در فارس، در هفته کتاب و کتاب‌خوانی مسابقه «معرفی کتاب خوب» به منظور ترویج فعالیت کتاب‌خوانی با محوریت آشنایی اعضا و مربیان با کتاب‌های مناسب و برگزیده  و توجه ویژه به شیوه‌ی معرفی کتاب برای ترغیب به مطالعه ویژه مربیان مراکز فرهنگی هنری فارس برگزار می‌شود تا مربیان بتواند در یک کار گروهی به اجرای برنامه خلاق خود در زمان مشخص و در فضای مجازی بپردازند.

بر اساس این گزارش، هدف کلی فراخوان، توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی در میان مربیان، کودکان و نوجوانان است و ارتقای سطح کیفی و کمی در فعالیت کتاب‌محور معرفی کتاب، جذب و پایدار‌سازی اعضا، تقویت و بالا بردن خلاقیت، آشنایی و ایده گرفتن مربیان در شیوه‌های اجرایی معرفی کتاب، تمرین زندگی و ارتقای سطح مهارت‌های زندگی به واسطه انتخاب مناسب و ترغیب به مطالعه، اهداف جزیی فراخوان معرفی «کتاب خوب» عنوان شده است. 

مخاطب این برنامه، مربیان مراکز هستند که برای کودکان، نوجوانان و بزرگ‌سالان، کتاب خوب را انتخاب و در روز یکشنبه 30 آبان 1400 معرفی می‌کنند.

یادآور می‌شود: بیست‌و‌نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از بیست‌وچهارم آبان‌ماه تا یکم آذرماه ١٤٠٠ با شعار «جای خالی را با کتاب خوب پُرکنیم» در سراسر کشور برگزار می‌شود.
کد مطلب : ۳۱۳۷۴۱
https://www.ibna.ir/vdcgtw9wqak9qu4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران