دومین شماره ماهنامه فرهنگی و هنری «آرمان هنر» درمهرماه 1400 روی پیشخوان مطبوعات رفت.
دومین شماره ماهنامه فرهنگی و هنری «آرمان هنر» منتشر شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران( ایبنا) جلد دومین شماره این ماهنامه به گفت و گوی تفصیلی با منوچهر اکبرلو، مدرس برجسته نویسندگی و پژوهشگر باسابقه سینما و تئاتر اختصاص پیدا کرده که در آن «اکبرلو» به آسیب‌شناسی عرصه نویسندگی و تحلیل سبک‌های نویسندگی در ایران پرداخته است.

در پرونده نقد فیلم این شماره از آرمان هنر، فیلم «خام» اثر«جولیا دو کورنو» و سریال «میر» ساخته «ایست تاون» به قلم پویان عسگری منتقد پرکار سینما به بوته نقد گذاشته شده است. همچنین سریال‌های «زخم کاری» اثر محمدحسین مهدویان و «میدان سرخ» ساخته ابراهیم ابراهیمیان نیز نقد و بررسی شده‌اند.

در بخش دیگری از پرونده نقد فیلم دومین شماره آرمان هنر نیز، پیام رنجبران درباب مطالعه تطبیقی رمان و فیلمنامه «اخبار جهان» یادداشت تحقیقی را به رشته تحریر درآورده است.

آسیب‌شناسی آنچه که این روزها در اینستاگرام می گذرد، نکاتی درباره اهمیت «هیچنامه‌ها»، نگاهی دوباره به کتاب «مسخ» کافکا، توصیه‌هایی به نویسندگان جوان به بهانه جشنواره خاتم و معرفی چند اثر مهم در حوزه علوم انسانی که از سوی انتشارات چتر دانش روانه بازار نشر شده، دیگر عناوینی هستند که در دومین شماره این ماهنامه فرهنگی و هنری ، یادداشت ها و گفتارهایی درباره آنها منتشر شده است. «آرمان هنر» به مدیرمسئولی «سیده‌الهام کاظمی» و سردبیری «صدرا صدوقی» در 32 صفحه وزیری با قیمت 15‌هزار تومان منتشر می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند این نشریه را از کیوسک‌های مطبوعاتی خیابان انقلاب از تقاطع خیابان قدس تا میدان انقلاب تهیه نمایند.

 همچنین نسخه الکترونیکی رایگان این ماهنامه نیز در اپلیکیش‌های «طاقچه» و «جار» در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.
کد مطلب : ۳۱۲۳۲۴
https://www.ibna.ir/vdcciiq102bqs18.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

هفته کتاب 1401