کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

برگزاری نشستی با محوریت «کتاب خاطرات شازده حمام» در شهرستان خوی

25 شهريور 1400 ساعت 12:11

به همت اداره کتابخانه‌های عمومی خوی و ماهنامه سراسری ندای قلم نشستی با موضوع «نگاهی به کتاب خاطرات شازده حمام» برگزار می‌شود.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در آذربایجان‌غربی، نشست کتاب‌خوان با موضوع «نگاهی به کتاب خاطرات شازده حمام» اثر محمدحسین پاپلی یزدی و سخنرانی منصور مصطفایی‌فر، مدیرمسئول فصلنامه ادبی مجمر در کتابخانه عمومی 15 خرداد شهرستان خوی برگزار می‌شود.

این نشست یکشنبه 28 شهریور ماه 1400 ساعت 18 در کتابخانه عمومی 15 خرداد  به صورت زنده از فضای مجازی و از طریق اینستاگرام و اسکای روم پخش خواهد شد.

نشست کتابخوان با همکاری ماهنامه ندای قلم و اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خوی به صورت گسترده و مطلوب هر ماه یکبار و با حضور اهالی کتاب، فعالان و علاقه‌مندان این حوزه برگزار می‌شود.

کتاب‌خوان عنوان نشست‌هایی است که به منظور به اشتراک‌گذاری کتاب‌های خوانده شده و با هدف ترویج و تبلیغ مطالعه در قالب معرفی کتاب برگزار می‌شود.

این جلسه در فضایی صمیمی تلاش می‌کند تجربیات مطالعاتی افراد کتابخوان را برای سایر علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی به اشتراک گذارد.
 


آشنایی عموم مردم با نحوه و چرایی مطالعه به عنوان گام مهم در توسعه فرهنگ مطالعه، ایجاد احساس نیاز به مطالعه و فرهنگ‌سازی این امر، نیازسنجی ذائقه مطالعاتی عموم مردم، بهبود نگرش عموم مردم و کیفیت سبک زندگی ایشان در اثر مطالعات هدفمند و کاربردی سیاست‌های اصلی طرح کتاب‌خوان است که اهداف ایجاد عادت به مطالعه در اقشار مختلف جامعه، اشتراک‌گذاری کتاب‌های خوانده شده، معرفی کتاب‌های مفید و کاربردی، ارتقاء و توانمند سازی کتابداران از طریق مطالعه، آشنایی با شیوه‌های استاندارد معرفی کتاب را دنبال می‌کند.

کلمه کتاب‌خوان در معنای نخست، اشاره به خواندن کتاب دارد و معنی دیگر آن، بهره‌مندی از خوان سفره گسترده کتاب و شرکت در این ضیافت آگاهی است.


کد مطلب: 310855

آدرس مطلب :
https://www.ibna.ir/fa/tolidi/310855/برگزاری-نشستی-محوریت-کتاب-خاطرات-شازده-حمام-شهرستان-خوی

ایبنا
  https://www.ibna.ir