انتشارات افق منتشر کرد؛

«گریه نکن بچه‌جان» در بازار کتاب

کتاب «گریه نکن بچه‌جان» نوشته انگوگی وا تیونگو و با ترجمه مهدی غبرایی از سوی انتشارات افق به کتاب‌فروشی‌ها رسید.
«گریه نکن بچه‌جان» در بازار کتاب
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)؛ کتاب «گریه نکن بچه‌جان» نوشته انگوگی وا تیونگو و با ترجمه‌ای از مهدی غبرایی به همت انتشارات افق به بازار کتاب راه یافت. این کتاب -که در سری کتاب‌های «شاهکارهای پنج‌میلی‌متری» از این ناشر به چاپ رسیده است- روایت رنجی است که از ناآرامی‌ها، تنش‌ها، در گیری‌های داخلی و استعمار بر قاره‌ی آفریقا روا داشته می‌شود.

در پشت جلد کتاب می‌خوانیم: «ما امروز به همین دلیل اینجاییم. همه‌ی سیاه‌ها با هم برادرند. با هم باید یک‌صدا فریاد بزنیم: «زمان آن فرارسیده! مردم ما را به حال خود بگذارید! ما زمین خود را می‌خواهیم. همین حالا.»

انگوگی وا تیونگو(1938) نویسنده‌ای کنیایی است که در چند سال اخیر از او به عنوان یکی از برندگان احتمالی جایزه‌ی نوبل یاد شده است. او به خاطر نظریات انتقادی بارها تحت تعقیب حکومت کنیا قرار گرفته.»

انگوگی وا تیونگو؛ نویسنده، منتقد، نمایش‌نامه‌نویس و محقق کنیایی، متولد پنجم ژانویه 1938 است. آثار او در حوزه‌های رمان، داستان کوتاه، مقاله، نمایش‌نامه و تحقیق به بیش از 17 زبان ترجمه شده است.

کتاب «گریه نکن بچه جان» نوشته انگوگی وا تیونگو، در 104 صفحه، در قطع رقعی، جلد شومیز، یه قیمت 16 هزار تومان و با ترجمه مهدی غبرایی، از سوی انتشارات افق به کتاب‌فروشی‌ها راه یافت.
کد مطلب : ۳۱۰۷۱۲
https://www.ibna.ir/vdcb8gbf5rhb8zp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

بزرگداشت حافظ
مردی که نادر بود
پرونده ویژه بزرگداشت فردوسی