انتشارات مروارید منتشر کرد؛

«حامیان»؛ یک رمان حقوقی و پرفروش

رمان «حامیان» نوشته جان گریشام و با ترجمه الهه شمس‌نژاد، از سوی انتشارات مروارید به کتاب‌فروشی‌ها راه یافت.
«حامیان»؛ یک رمان حقوقی و پرفروش
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)؛ کتاب «حامیان» نوشته جان گریشام، با ترجمه‌ای از الهه شمس‌نژاد، توسط انتشارات مروارید در بازار کتاب منتشر شد. گریشام به نویسنده رمان‌های پرفروش حقوقی در آمریکا شهرت دارد، این رمان را نخستین‌بار در سال 2019 منتشر کرده است.
 
در پشت جلد کتاب آمده است: «زندان برای آن‌ها که گناهکار واقعی هستند، یک کابوس است. برای آن‌ها که گناهکار نیستند، نوعی تلاش برای از دست ندادن مشاعر و برای آن‌ها که بی‌گناهی‌شان ثابت شده، اما هنوز در حبس هستند، حقیقتا عذابی است دردناک. گریشام در «حامیان» از بی‌گناهانی می‌گوید که به دلیل سیستم نادرست قضاییِ ایالات متحده، سال‌های زیادی را در زندان به‌سر برده‌اند و فریادرسی نداشتند. تلاش بی‌وقفه‌ی یک وکیل، برای اثبات بی‌گناهی دو موکلش را در این داستان بخوانید.»

جان گریشام، نویسنده آمریکایی، هشتم فوریه سال 1955 در شهر جونزبورو در ایالت آرکانزاس به دنیا آمد. وی که فارغ‌التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ایالتی میسی سیپی است، پس از مدتی کار در حوزه وکالت و فعالیت در سمت نماینده مجلس در پارلمان ایالتی، نویسندگی را به عنوان حرفه اصلی انتخاب کرد.

کتاب‌های این نویسنده به بسیاری از زبان‌های دنیا ترجمه شده و آثاری چون «محافظان»، «تسویه حساب»، «اعتراف»، «شرکت»، «موکل خطرناک»، «شریک»، «معجزه سرنوشت»، «جزیره‌ی کامینو»، «شیاد»، «از جایگاه»، «افشاگر»، «سوادگر»، «کوه خاکستری»، «ردیف درختان افرا»، «پرونده پلیکان» و «تئودور بون» بخشی از کتاب‌های گریشام به شمار می‌آیند که به زبان فارسی ترجمه و منتشر شده است.

رمان «حامیان» نوشته جان گریشام، در 382 صفحه، به قیمت 90 هزار تومان، در قطع رقعی، جلد شومیز و با ترجمه الهه شمس‌نژاد، از سوی انتشارات مروارید به کتاب‌فروشی‌ها رسید.
کد مطلب : ۳۱۰۶۰۷
https://www.ibna.ir/vdce778xfjh8zpi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

بزرگداشت حافظ
مردی که نادر بود
پرونده ویژه بزرگداشت فردوسی