رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خوی گفت: مسابقه کتابخوانی «سیری در نهج البلاغه» با مشارکت مدیریت فرهنگی و اجتماعی و کانون مساجد این شهرستان برگزار می‌شود.
مسابقه کتابخوانی «سیری در نهج البلاغه» در خوی برگزار می‌شود
هادی درستی، رییس اداره کتابخانه‌های عموی شهرستان خوی، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در آذربایجان‌غربی، گفت: اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خوی با مشارکت مدیریت فرهنگی و اجتماعی و کانون مساجد این شهرستان مسابقه کتابخوانی «سیری در نهج البلاغه» را برگزار می‌کند.
 
وی افزود: علاقمندان جهت شرکت در این مسابقه می‌توانند سوالات مسابقه را با مراجعه پیام‌رسان واتساپ و یا صفحه اینستاگرامی نشانی‌های درج شده دریافت کنند.
 
درستی با بیان اینکه آخرین مهلت شرکت در مسابقه 23 اردیبهشت ماه سالجاری است، گفت: از برگزیدگان این مسابقه با اهدای لوح و جوایز نقدی تقدیر خواهد شد.
 
رییس اداره کتابخانه‌های عموی شهرستان خوی ادامه داد: شرکت کنندگان در این مسابقه در 2 رده سنی نوجوانان و بزرگسالان خواهد بود و در هر رده به 15  سوال باید پاسخ صحیح داده شود.
 
وی افزود: همچنین اگر تعداد نفرات برگزیده در مسابقه کتابخوانی«سیری در نهج البلاغه»  از 5 نفر بیشتر باشد، اهدای جوایز  به قید قرعه خواهد بود.

درستی بیان کرد: نهج‌البلاغه و اندیشه‌هاى کلامى، تلقى نهج‌البلاغه از عبادت، حکومت و عدالت، ارزش دنیا از نظر قرآن و نهج‌البلاغه مهمترین موضوع‌هاى بحث شده در این کتاب است.
کد مطلب : ۳۰۵۳۱۲
https://www.ibna.ir/vdcb8sbf5rhbgfp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران