پنج نویسنده و شش عضو کتابخوان مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی همزمان با هفته کتاب تقدیر شدند
تقدیر از نویسندگان و کتابخوانان برتر کانون استان آذربایجان‌غربی در هفته کتاب
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در آذربایجان‌غربی، برنامه‌های کانون استان به مناسبت هفته کتاب در مراکز و ستاد کانون استان ادامه دارد.
در پنجمین روز از هفته کتاب و کتابخوانی، لوح تقدیر و هدیه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی به دست نویسندگان و اعضای کتابخوان کانون استان رسید.

بر این اساس از تلاش علی اکبر پوررسول، مربی فرهنگی مرکز چالدران، شادی پاکزاد، مربی فرهنگی مرکز ۲ مهاباد، ولی محمدپور، مربی فرهنگی مرکز قره ضیاءالدین، نسرین بدخشان، کارشناس فرهنگی و اکبر خلیلی کارشناس روابط عمومی کانون استان به پاس تألیف کتاب در سال‌های اخیر قدردانی شد.

همچنین از ستیا تابع عضو مرکز میاندوآب، امیرحسین افشاری‌نژاد عضو مرکز تکاب، محراب عبدالله زاده عضو مرکز ماکو، اسرا بهادری عضو مرکز ۲ مهاباد، رها خلیلی عضو مجتمع شهید فرخی و علی محمد نوری عضو مرکز شماره ۳ ارومیه به عنوان کتابخوانان برتر عضو کانون استان با ارسال لوح و هدیه تقدیر به عمل آمد.

نشر کلیپ های تولید شده مربیان با موضوع کتاب و کتابخوانی، یار مهربان (هر روز با معرفی کتاب)، نگاه مهربان دوست (هر روز معرفی شاعر ونویسنده)، پنجره دوستی ( هر روز یک کتاب، یک کاردستی)، حضور یک شاعر و یک نویسنده در انجمن ادبی کانون استان، هر روز با یک شعر از یک شاعر، نشر فایل های روخوانی کتاب اعضای کودک و نوجوان کانون و معرفی کودکان  ونوجوانان کتابخوان از جمله برنامه‌هایی هستند که برای اجرا در هفته کتاب و کتابخوانی تدارک دیده شده اند.

برنامه‌های هفته کتاب امسال کانون با شعار «دانایی، مانایی» و در راستای توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی از ۲۴ آبان در فضای مجازی آغاز شده و تا ۳۰ آبان ادامه دارد.
 
کد مطلب : ۲۹۸۸۵۳
https://www.ibna.ir/vdccp4qi12bqo48.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران