کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

کتاب سردار «شهید سلیمانی» منتشر شد

15 مهر 1399 ساعت 10:13

کتاب سردار «شهید سلیمانی» در انتشارات مدرسه منتشر شد


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی زندگینامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با عنوان «شهید سلیمانی» از سوی انتشارات مدرسه منتشر و روانه بازار نشر شد. 

به گزارش روابط عمومی انتشارات مدرسه: کتاب «شهید سلیمانی» به قلم مجید ملامحمدی در قالب کتاب‌های چلچراغ برای هدف آشنایی بیشتر نسل جوان و نوجوان  از زندگی سردار نوشته شده است. 

این کتاب زندگینامه داستانی سردار از تولد تا شهادت است و به گفته نویسنده:« اغلب خاطرات و زندگی سردار برای بزرگسالان بود و نمی‌شد برای جوانان و نوجوانان به داستان تبدیل کرد بنابر این سعی کردم خصوصیات مختلفی که در شخصیت سردار بود را از جمله خلوص ، شجاعت، ایثار ،پاکدامنی، دستگیری، مردم داری و تواضعش را برای نوشتن در این کتاب در نظر بگیرم.» 

علاوه بر داستان زندگی، کتاب دارای وصیت‌نامه، عکس و تصویر، منابع و پیام رهبر معظم انقلاب است. 

بنابر این گزارش؛ مجموعه «چلچراغ» زندگی‌نامه مشاهیر و شخصیت‌های معاصر صد سال اخیر را شامل می‌شود، هدف از این مجموعه آشنا کردن نسل نوجوان و جوان با زندگی پر فروغ چهره‌های درخشان عصر حاضر است که با استفاده از راه و رسم آنان ، در فراز و نشیب زندگی استوارتر گام بر می‌دارند.  

کتاب «شهید سلیمانی» با 148 صفحه و شمارگان 1000 نسخه در فروشگاه‌های سراسر کشور و همچنین در فروشگاه پخش مدرسه دردسترس مخاطبان قرار دارد.


کد مطلب: 296823

آدرس مطلب :
https://www.ibna.ir/fa/tolidi/296823/کتاب-سردار-شهید-سلیمانی-منتشر

ایبنا
  https://www.ibna.ir