کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس؛

اولین کتاب اسناد دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد فردا رونمایی می‌شود

30 شهريور 1399 ساعت 13:47

گزارشگر : مرضیه رزمجو

مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد گفت: اولین کتاب اسناد دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد با عنوان اسناد ستاد پشتیبانی جنگ تدوین و منتشر شده است و فردا همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس رونمایی می‌شود.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در کهگیلویه و بویراحمد، سرهنگ امیرعباس آسمند گفت: سازمان اسناد و مدارک دفاع مقدس در نظر دارد در کنار تلاش برای حفظ و نگهداری اسناد دفاع مقدس، این اسناد را بازتولید کرده و در اختیار محققان و پژوهشگران حوزه دفاع مقدس قرار دهد.

وی افزود: هدف از این اقدام این است که از آسیب و تحریف اسناد دفاع مقدس جلوگیری شده و حادثه بزرگ دفاع مقدس و کارهای بزرگی که در آن هشت سال انجام گرفته است از دریچه اسناد ارائه شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این راستا، تدوین اسناد ستاد پشتیبانی جنگ استان کهگیلویه و بویراحمد به‌عنوان یکی از منابع مهم دوران دفاع مقدس در قالب ۱۰ جلد در دستورکار اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس قرار گرفته است.

آسمند افزود: اولین کتاب اسناد دفاع مقدس این استان با عنوان کتاب اسناد ستاد پشتیبانی جنگ استان در طی سال‌های ۱۳۶۷-۱۳۶۵ تدوین و منتشر شده است.

وی عنوان کرد: این کتاب فردا دوشنبه ۳۱ شهریور در آیینی با حضور استاندار، نماینده ولی فقیه در استان، فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی و جمعی دیگر از مسئولان و پیشکسوتان دفاع مقدس رونمایی می‌شود.


کد مطلب: 296019

آدرس مطلب :
https://www.ibna.ir/fa/tolidi/296019/اولین-کتاب-اسناد-دفاع-مقدس-کهگیلویه-بویراحمد-فردا-رونمایی-می-شود

ایبنا
  https://www.ibna.ir