کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

جایزه ادبی «کرونانامک» برگزیدگان خود را شناخت

16 خرداد 1399 ساعت 13:23

مولف : محمدحسین نیکوپور

برگزیدگان دومین جایزه مجازی ادبی نویسندگان پارس در قالب جشنواره طنز «کرونانامک» (شعر طنز و داستان کوتاه طنز) معرفی شدند.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) فارس، انتشارات نویسندگان پارس با مجوز شماره 14422 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با همکاری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس و ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان فارس، در راستای پیشگیری از شیوع ویروس «کرونا» و فرهنگ‌سازی پویش «در خانه بمانیم» و نیز همراهی، همدلی با «ستاد مدیریت بیماری کرونای استان فارس» و استمرار و جدیت همگان تا ریشه‌کن‌شدن این بیماری و همچنین برای تزریق امید، خنده و شادی در بین مردم در دوران قرنطینه خانگی و معرفی و شکوفا‌سازی استعداد طنز‌پردازان و نویسندگان و شاعران نوجوان و جوان کشور و گسترش ادبیات طنز، اقدام به برگزاری دومین جایزه ادبی نویسندگان پارس (شعر طنز و داستان کوتاه طنز «کرونانامک») کرد و از تمام صاحبان قلم دعوت ‌شد تا آثار خود را به این رویداد ادبی ارسال کنند.
 
مهلت شرکت در این جشنواره در ۱۵ اردیبهشت ماه ۹۹ پایان یافت و ۲۰۰ اثر از سراسر کشور به این جشنواره ارسال شد. از این میان، ۱۰۰ اثر به‌عنوان آثار برگزیده در کتاب « کرونانامک» چاپ و منتشر خواهد شد.
 
برگزیدگان پایانی این جشنواره  که به شرح زیر است:
 
بخش داستانک:
-کاظم رستمی، از شیراز، نفر اول
- شهره جانفشان از شیراز، نفر دوم
- امیرضا کلانتری از تبریز و محمد رستگار از شیراز نفرات سوم
 
بخش شعر:
- محمد کامیار از شیراز و محسن صمدی از مشهد مقدس، نفرات اول
- جواد فرج‌پور، از شیراز و امین بهاری‌زاده از دزفول، نفرات دوم
- حسین اعتمادی از سرچهان و محمود برزین از شیراز، نفرات سوم


کد مطلب: 291505

آدرس مطلب :
https://www.ibna.ir/fa/tolidi/291505/جایزه-ادبی-کرونانامک-برگزیدگان-خود-شناخت

ایبنا
  https://www.ibna.ir