به همت پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛

همایش «مطالعات فرهنگی و اجتماعی آموزش عالی، علم و فناوری» برگزار می‌شود

اولین همایش ملی «مطالعات فرهنگی و اجتماعی آموزش عالی، علم و فناوری» یادمان دکتر محمدامین قانعی‌راد، توسط پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در تاریخ 14 آبان ۱۳۹۸ برگزار می‌شود.
همایش «مطالعات فرهنگی و اجتماعی آموزش عالی، علم و فناوری» برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) اولین همایش ملی «مطالعات فرهنگی و اجتماعی آموزش عالی، علم و فناوری» یادمان دکتر محمدامین قانعی‌راد، توسط پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در تاریخ 14 آبان  ۱۳۹۸ از ساعت 8 تا 18 برگزار می‌شود.

در این همایش که محورهایی نظیر «آموزش عالی؛ در دفاع از دانشگاه»، «نسبت فرهیختگی و دانشگاه در ایران»، «اخلاق آکادمیک»، «میان‌رشتگی‌ها در ایران»، «فرهنگ دانشگاه کارآفرین»، «زنان در شرکت‌های دانش‌بنیان و تحولات علمی»، «مسائل زنان در آموزش عالی»،  «مسئولیت اجتماعی دانشگاه»، «آموزش عالی و محیط زیست»، «گذر از جامعه‌شناسی علم به مطالعات فرهنگی و اجتماعی علم» و... را در بر می‌گیرد، پژوهشگران و اساتید دانشگاهی نظیر مقصود فراستخواه، علی پایا، عباس کاظمی، هادی خانیکی، مهرداد عربستانی، نعمت‌الله فاضلی، خدیجه کشاورز و جمعی دیگر از اساتید و پژوهشگران به سخنرانی و گفت‌وگو خواهند پرداخت.


این همایش روز سه‌شنبه چهاردهم آبان از ساعت 8 تا 18 در پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری واقع در تهران، خیابان پاسداران، خیابان شهید مومن‌نژاد (گلستان یکم)، شماره ۱۲۴ برگزار می‌شود.
کد مطلب : ۲۸۲۶۳۱
https://www.ibna.ir/vdcjt8e8vuqeomz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

ترجمه و اهمیت پروژه‌محوری
چرایی ضعف تالیفات علوم انسانی
ارج‌نامه علامه جعفری