شبکه گروه‌های ترویج کتابخوانی منتشر کرد:

فراخوان ششمین جشنواره تقدیر از مروجان کتاب‌خوانی

ششمین دوره تقدیر از افراد و گروه‌های فعال در ترویج کتابخوانی با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور و تعدادی از نهادهای دولتی و غیردولتی و تشکل‌های مردم نهاد طراحی و اجرا می‌شود.
فراخوان ششمین جشنواره تقدیر از مروجان کتاب‌خوانی
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، شبکه گروه‌های ترویج کتابخوانی با حمایت معاونت امورفرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نظر دارد، ششمین دوره تقدیر از افراد و گروه‌های فعال در ترویج کتابخوانی را با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور، تعدادی از نهادهای دولتی و غیردولتی و تشکل‌های مردم نهاد طراحی و اجرا کند.
 
هدف از اجرای این طرح، تاثیر پایدار در گسترش کتابخوانی میان اقشار مختلف جامعه به ویژه بانوان و کودکان و نوجوانان بوده و اهداف جانبی مانند استفاده مناسب از مشارکت مردم و چهره‌ها، استفاده خلاقانه و بهینه از امکانات و ظرفیت‌های عمومی و مردمی، قابلیت معرفی فعالیت‌های صورت گرفته به سایر مناطق به عنوان الگو، اثربخشی فعالیت‌های کتابخوانی در رفتارهای اجتماعی با فعالیت‌های عموم مردم و ... نیز دنبال می‌شود.
 
گروه‌های مروج کتابخوانی در پنج دوره گذشته بالغ بر 2700 فرد شناسایی و در قالب شبکه گروه‌های ترویج کتابخوانی ساماندهی شده‌اند.
 
فرم فراخوان ششمین جشنواره تقدیر از مروجان کتاب‌خوانی اینجا بارگذاری شده‌است.
کد مطلب : ۲۸۰۴۲۴
https://www.ibna.ir/vdchivnik23n6kd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران