دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی وابسته به وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، در نخستین حضور مستقل خود در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، 150 عنوان کتاب عرضه کرد.
​نخستین حضور مستقل دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی در نمایشگاه کتاب
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به گفته وحید اوتادی؛ مسئول غرفه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی، کتاب‌های این دانشگاه در دوره‌های گذشته نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، از سوی دیگر ناشران عرضه می‌شد و این نخستین حضور مستقل دانشگاه در نمایشگاه است. 

وی در ادامه با اشاره به آثار ارائه شده در نمایشگاه، بیان کرد: 10 درصد از کتاب‌ها از ابتدای سال 98 به چاپ رسیده، حدود 50 درصد در سال 97 و حدود 40 درصد نیز در سال‌های قبل منتشر شده‌اند.
 
مسئول غرفه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی، درباره تخفیف درنظر گرفته شده برای کتاب‌ها نیز افزود: کتاب‌های ما با استفاده از سوبسید به چاپ رسیده و در نتیجه تخفیف همان زمان در کتاب لحاظ شده است.
 
اوتادی با اشاره به چند عنوان از تازه‌های نشر این دانشگاه گفت: کتاب‌های «امنیت زیستی و بیوتروریسم» و «پیشگیری از جاسوسی سایبری»، مجموعه کتاب‌های امنیت سایبری و کتاب‌های مجموعه مقالات حوزه امنیت، ازجمله جدیدترین کتاب‌های عرضه شده در نمایشگاه است.
کد مطلب : ۲۷۴۵۵۴
https://www.ibna.ir/vdcene8wejh8fni.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران