کتاب جدیدی از ادوارد کلاین، سرویراستار سابق مجله نیویورک‌تایمز منتشر شده که حقایقی از توطئه‌های دولت اوباما علیه دونالد ترامپ، ریئس جمهور فعالی آمریکا را آشکار می‌کند.
کتابی درباره توطئه‌های اوباما علیه ترامپ منتشر شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از واشنگتن‌تایمز، ادوراد کلاین، سردبیر سابق مجله نیویورک‌تایمز که کتاب «مجرم مثل گناه» را درباره بیل کلینتون در کارنامه‌اش دارد، این بار کتابی درباره سیاست‌های تخریب‌گرانه دولت اوباما بر ضد ترامپ به قلم گرفته‌است.

سردبیر سابق مجله نیویورک‌تایمز در کتاب جدیدش با عنوان «جنگ تمام‌عیار، توطئه برای نابودی ترامپ» که روز گذشته (8 آبان‌ماه) در آمریکا روانه بازار شد ادعا کرده که کاخ سفید در دوره اوباما برای نابودی و تخریب رئیس‌جمهوری فعلی آمریکا توطئه کرده است.

در توضیحی که سایت آمازون درباره این کتاب منتشر کرده، آمده است: «در آمریکا کسی مجاز نیست که رئیس جمهور منتخب مردم که در انتخاباتی آزادانه برگزیده شده را عزل کند. اما این جریانی است که دارد برای ترامپ اتفاق می‌افتد. دشمنان او در حال توطئه هستند و سعی می‌کنند با دروغ، افترا و تهمت دولت او را غیرقانونی جلوه داده و امید دارند قبل از اتمام دوران ریاست جمهوری‌اش، قدرت را از دست او بگیرند.»

کلاین در این کتاب خاطرنشان می‌کند که سوزان رایس، مشاور امنیت ملی اوباما، نام چند تن از اعضای کمپین انتخاباتی ترامپ را افشا کرده بود که در مظان اتهام تعامل با روسیه در جریان انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا بوده‌اند.

پیش‌بینی می‌شود که این کتاب که در طبقه‌بندی کتاب‌های فساد سیاسی آمده به زودی به پرفروش‌های سایت آمازون تبدیل شود. این در حالی است که ترامپ تا به حال چندین بار دموکرات‌هایی که در تلاش برای تضعیف او و دولتش بوده‌اند را به باد انتقاد گرفته است.
کد مطلب : ۲۵۳۵۵۲
https://www.ibna.ir/vdcjite88uqeiiz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما