ابراهیم بالاپژوه، مدیر فروشگاه شهر کتاب مشهد، از برگزاری مسابقه کتابخوانی برای کودکان و نوجوانان خبر داد و گفت: در پی رونمایی از یادداشت مقام معظم رهبری بر کتاب «تن‌تن و سندباد» نوشته محمد میرکیانی، به‌زودی مسابقه کتابخوانی با محوریت این اثر برگزار می‌کنیم.
مسابقه کتابخوانی «تن تن و سندباد» در مشهد برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) ابراهیم بالاپژوه، مدیر فروشگاه شهر کتاب مشهد، درباره برگزاری مسابقه کتابخوانی برای کودکان و نوجوانان اظهار کرد: در پی رونمایی از یادداشت مقام معظم رهبری بر کتاب «تن‌تن و سندباد» نوشته محمد میرکیانی، به‌زودی مسابقه کتابخوانی با محوریت این اثر در فروشگاه شهر کتاب مشهد برگزار می‌کنیم.

وی ادامه داد: این مسابقه با هدف افزایش توجه بچه‌ها به این اثر و تشویق آن‌ها به مطالعه کتاب، به همراه جشن امضا و فروش کتاب «تن‌تن و سندباد» عصر جمعه 5 شهریور 1395 با حضور نویسنده اثر در فروشگاه شهر کتاب مشهد برگزار خواهد شد.
 
به گفته مدیر فروشگاه شهر کتاب مشهد، کودکان و نوجوانان علاقه‌مند می‌توانند برای شرکت در این برنامه تا چهارم شهریورماه، کتاب «تن‌تن و سندباد» را خریداری کرده و خودشان را برای مسابقه کتابخوانی آماده کنند.
 
بالاپژوه درباره سایر برنامه‌های این آئین نیز گفت: در این برنامه مهدی میرکیانی بخشی از این کتاب را برای کودکان و نوجوانان بازخوانی کرده و در این زمینه با بچه‌ها گفت‌وگو می‌کند.
 
به نفر اول ربع سکه بهار آزادی، به نفر دوم تسهیلات خرید از فروشگاه شهر کتاب به میزان 200 هزار تومان و به نفر سوم تسهیلات خرید 100 هزار تومانی تعلق خواهد گرفت.
 
مسابقه کتابخوانی و جشن امضای کتاب «تن‌تن و سندباد» عصر جمعه 5 شهریورماه 1395 در فرشگاه شهر کتاب مشهد واقع در مشهد، نبش چهارراه ابوطالب برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 37139027 051 تماس بگیرند.
 
 
کد مطلب : ۲۳۹۴۸۷
https://www.ibna.ir/vdcaaonu049ney1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما