رمان جنجالی «همسر خاموش» نوشته ای اس ای هریسون با ترجمه مریم مفتاحی به تازگی از سوی نشر آموت راهی بازار کتاب شده است.
«همسر خاموش» به بازار کتاب رسید
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) «تاد» و «جودی» زن و شوهری هستند که  سال‌های زیادی عاشقانه در کنار هم زندگی کرده‌اند، اما به مرور زمان، روند زندگی و یکنواختی آن به گونه‌ای رقم می‌خورد که تغییر بزرگی در روابطشان ایجاد می‌شود. مرد در عین حال که به همسرش عشق می‌ورزد، روابط عاشقانه‌ای با یک دختر جوان پیدا می‌کند و دوگانگی و تناقضاتی در خود می‌بیند. در نهایت کار او را به جایی می‌کشد که ...
 
«ای اس ای هریسون» نویسنده و درمانگر کانادایی در سال 1948 به دنیا آمد و در آپریل 2013، پیش از انتشار تنها رمانش «همسر خاموش» با بیماری سرطان از دنیا رفت و فرصت نیافت شاهد موفقیت کتابش باشد. رمان ای اس ای هریسون پس از انتشار در زمره‌ پرفروش‌ها قرار گرفت که فیلم آن دردست ساخت است. نیکول کیدمن بازیگر معروف استرالیایی نه تنها نقش اول فیلم را بازی می‌کند، بلکه سرمایه‌گذار آن نیز هست.
 
اس. جی . واتسون نویسنده‎ رمان «پیش از آنکه بخوابم» از رمان‌های پرفروش نیویورک‌تایمز درباره این رمان می‌گوید: «نفس در سینه‌ام حبس بود، بی‌صبرانه جلو می‌رفتم تا ببینم داستان به کجا می‌انجامد.»
 
اين رمان ماه‌هاست در فهرست پرفروش‌ترين‌هاي نيويورك تايمز و آمازون و ساندي تايمز قرار دارد.
 
مریم مفتاحی، متولد سال 1343 ساری، فارغ‌التحصیل رشته‌ مترجمی زبان انگلیسی و زبانشناسی از دانشگاه علامه طباطبایی است. برخي از ترجمه‌های او عبارتند از رمان «من پیش از تو» نوشته «جوجو مویز (نشر آموت) و دو اثر از «کالین مک‌کالو استرالیایی»،  سه اثر از «مارگارت دیکینسن» انگلیسی، و گنجینه‌ خرد چین (چینگ‌هوآ تانگ)، «انتقام فیثاغورث» ( آرتورو سانگالی) و «کوه‌ها طنین انداختند» (خالد حسینی).
 
رمان «همسر خاموش» نوشته‌ ای. اس. ای. هریسون با ترجمه‌ مریم مفتاحی در 352 صفحه و به قیمت 18500 تومان توسط نشر آموت منتشرشده است.
کد مطلب : ۲۲۹۸۶۲
https://www.ibna.ir/vdcg3y9xxak9x74.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما