رئیس اداره قرآن عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان:

برگزاری مسابقات قرآن و عترت فرهنگیان در زنجان

رئیس اداره قرآن عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: مسابقات قرآن و عترت فرهنگیان استان زنجان با حضور 150 نفر برگزار شد.
برگزاری مسابقات قرآن و عترت فرهنگیان در زنجان
محمد جواد رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در زنجان با اشاره به برگزاری هشتمین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز فرهنگیان استان اظهار کرد: در این دوره 150 نفر از فرهنگیان حضور داشتند.

وی افزود: این دوره از مسابقات در رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ قرآن کریم 10جزء، 20 جزء و حفظ کل) نهج‌البلاغه و روش تدریس احکام به رقابت پرداختند.

رئیس اداره قرآن عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به اینکه دراین دوره از مسابقات، تعدادی از رشته‌ها تا مرحله استانی بود، اضافه کرد: ولی رشته‌های قرائت تحقیق و حفظ 10جزء حفظ کل قرآن ،نهج البلاغه و روش تدریس احکام، تا مرحله کشوری ادامه داشته و برگزیدگان استانی ، به دبیرخانه مسابقات در استان خراسان رضوی معرفی خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه مسابقات کشوری در دو مرحله مقدماتی و نهایی برگزار می‌شود، افزود: در مرحله مقدماتی بصورت غیر حضوری برخط و ارسال آثار به دبیرخانه برگزار و پذیرفته شدگان برای شرکت در مرحله نهایی بصورت حضوری با هم به رقابت خواهند پرداخت.
 
کد مطلب : ۳۳۸۷۶۴
https://www.ibna.ir/vdciqvap5t1apy2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

در خیمه کتاب