رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خدابنده:

کتاب «کثیرالبرکات» حضرت ابوالفضل (ع) رونمایی شد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خدابنده گفت: کتاب «کثیرالبرکات حضرت ابوالفضل (ع)» تالیف حسین زرینی شاعر نامی خدابنده رونمایی شد.
کتاب «کثیرالبرکات» حضرت ابوالفضل (ع) رونمایی شد
علی جهانشاهلو در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)در زنجان اظهار کرد: مردم شهرستان خدابنده نگاه ویژه‌ای به فرهنگ و تألیف کتاب دارند و اینگونه برنامه‌ها موجب می‌شود تا نسل جوان شهرستان بیش از گذشته با کتاب مأنوس شوند.

وی با اشاره به اینکه شهرستان خدابنده ظرفیت‌های خوبی در حوزه فرهنگ و هنر دارد، افزود: شیخ اشراق از شهرستان خدابنده سرآمد فلسفه بوده و همین امر سهرورد را به لحاظ جهانی مشهور کرده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خدابنده در ادامه از رونمایی از کتاب «کثیرالبرکات» حضرت ابوالفضل (ع) خبر داد و گفت: این کتاب با موضوع کرامات حضرت ابوالفضل (ع) و همچنین ویژگی‌های شخصیتی آن بزرگوار تالیف شده است.

وی با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی حمایت از نویسندگان است، افزود: موضوع قلم به قدری دارای اهمیت بوده که در قرآن کریم نیز به موضوع قلم و اهمیت نگارش پرداخته شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اهمیت کتاب در جهان‌بینی گفت: جوانان با رجوع به کتاب می‌توانند آینده خود را تأمین کرده و جهان بینی خود را نسبت به جهان هستی تغییر دهند.
 
کد مطلب : ۳۳۸۷۶۲
https://www.ibna.ir/vdcg379wxak9wu4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

در خیمه کتاب