مدیر امور کتابخانه‌های سازمان فرهنگی هنری به ایبنا خبر داد:

استقبال نوجوانان شهر تهران از باشگاه کتابخوانی 100 تایی‌ها

بیش از 10 هزار نفر از نوجوانان شهر تهران در باشگاه کتابخوانی 100‌تایی‌ها ثبت‌نام کردند، انتخاب و خرید کتاب با سهولت با هدف کمک به حوزه نشر از جمله اهداف این باشگاه است.
استقبال نوجوانان شهر تهران از باشگاه کتابخوانی 100 تایی‌ها
عباس باباخانیان؛ مدیر امور کتابخانه‌ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، گفت: بیش از ده هزار نفر از نوجوانان شهر تهران در باشگاه کتابخوانی 100 تایی‌ها ثبت‌نام کردند.

وی افزود: نوجوانان و دانش‌آموزان مقاطع تحصیلی متوسطه دوره اول و دوم می‌توانند با ارسال عدد 100 به سامانه پیامکی 20001837 لینک ثبت نام باشگاه را دریافت کرده و با تکمیل مشخصات خود و دریافت کارت عضویت باشگاه (به‌صورت دیجیتال)، از خدمات، تسهیلات و جوایز ارزنده این باشگاه بهره‌مند شوند.
 
باباخانیان با اشاره به مزایای عضویت در این باشگاه، توضیح داد: عضویت رایگان در کتابخانه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، اهدای کتاب، خرید کتاب‌های مورد نیاز اعضای باشگاه با تخفیف ویژه، حضور در پویش‌ها و مسابقات کتابخوانی،از جمله برنامه‌های باشگاه کتابخوانی 100 تایی‌ها ویژه نوجوانان شهر تهران است.
 
وی تاکید کرد: مشارکت در برگزاری پاتوق‌های کتاب، اردوهای مطالعاتی و دیگر فعالیت‌های ترویج کتابخوانی که زیرنظر سازمان فرهنگی هنری شهرداری برگزار می‌شود را می‌توان از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده در این بخش معرفی کرد.
 
باباخانیان ایجاد بستری برای انتخاب و خرید کتاب با سهولت با هدف کمک به حوزه نشر را از دیگر اهداف این باشگاه اعلام کرد و گفت:  عادت دادن دانش آموزان برای مراجعه به کتاب فروشی یا خرید آنلاین کتاب، عادت دادن کودکان و نوجوانان به مطالعه،  کمک به گسترش، تبلیـغ و معرفی فعالیت‌ها و برنامه‌های ترویجی حوزه کتاب و کتابخوانی و  ایجاد بانک اطلاعاتی از نوجوانان علاقه‌مند به کتاب و کتابخوانی در راستای طراحی برنامه‌های خلاق در این باشگاه دنبال می‌شود.
 
علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت  bk100.farhangsara.irمراجعه کنند یا با شماره 96653462 تماس بگیرند.
کد مطلب : ۳۳۸۷۵۴
https://www.ibna.ir/vdchm6nxk23nxqd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

در خیمه کتاب