?> فراخوان دریافت آثار نویسندگان و اهل قلم منتشر شد | ایبنا
معاون فرهنگی بنیاد شهید استان ایلام:

فراخوان دریافت آثار نویسندگان و اهل قلم منتشر شد

معاون فرهنگی‌آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، فراخوان دریافت آثار نویسندگان و اهالی قلم در سال ۱۴۰۲ منتشر و در میان جوامع هدف توزیع شده است.
فراخوان دریافت آثار نویسندگان و اهل قلم منتشر شد
کرم‌الله رشیدپور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در ایلام گفت: فراخوان دریافت آثار نویسندگان و اهل‌قلم به همت این معاونت در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ایجاد انگیزه در نویسندگان نوقلم برای تولید آثار فاخر و ارزشمند، منتشر و توزیع شده است.
 
وی ادامه داد: صاحبان قلم، نویسندگان، شاعران و پژوهشگران می‌توانند آثار خود را برای طرح و بررسی در کمیته تألیف و نشر اداره‌کل استان، تا پایان شهریورماه 1402 به واحد فرهنگی بنیادشهید و امورایثارگران شهرستان محل سکونت خود تحویل دهند.
 
وی درخصوص شرایط عمومی شرکت کنندگان گفت: آثار ارائه شده باید دارای ارزش ها و معیارهای ادبی و هنری باشد و تکمیل و ارسال اطلاعات فردی و سوابق نویسندگی شرکت کنندگان الزامی است.
 
وی تصریح کرد: آثار ارسالی در قالب‌های داستان‌کوتاه و بلند، خاطره نویسی، زندگی‌نامه و فیلمنامه مرتبط با ایثار و شهادت نوشته شده باشد.
 
وی ادامه داد: آثار به صورت تایپ شده و به صورت فایل word یا pdf و ترجیحاً با قلم B Nazanin سایز ۱۴باشد و مشخصات کامل صاحب اثر شامل نام و نام خانوادگی، کدملی، تاریخ تولد، شماره تماس درج شود.
 
وی آخرین مهلت ارسال آثار سی ام شهریورماه ۱۴۰۲ اعلام کرد.
کد مطلب : ۳۳۸۶۷۰
https://www.ibna.ir/vdcefv8x7jh8xpi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نمایشگاه کتاب 1402