شرکت چینی «چن‌مینگ» فعال در حوزه تولید انواع کاغذ و مقوا در دومین نمایشگاه‌ آینده چاپ ایران به معرفی و عرضه انواع کاغذهای چاپ و تحریر، گلاسه و مقواهای ایندربرد می‌پردازد.
مشارکت ویژه یک برندچینی در نمایشگاه آینده چاپ ایران
بابک عابدین، رئیس نمایشگاه آینده چاپ ایران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، با اشاره به اقدامات و برنامه‌های این نمایشگاه طی دو ماه آتی، گفت: طبق توافق انجام شده، شرکت چینی «چن‌مینگ» یکی از برندهای بین‌المللی در تولید انواع کاغذ و مقوا، حضور ویژه‌ای در دومین دوره از نمایشگاه آینده چاپ ایران خواهد داشت.
 
وی ادامه داد: شرکت «چن‌مینگ» از طریق نمایندگان فروش خود در ایران، خواستار حضور و مشارکت این رویداد تخصصی چاپ و بسته‌بندی شد؛ بنابراین طی دیدار و تعاملات دوجانبه، این مجموعه حمایت مالی خود را از ایفپکس اعلام کرد.
 
عابدین با بیان اینکه ارتباط مستقیم با مصرف‌کنندگان کاغذ و مقوا و افزایش سهم چن‌مینگ از بازار ایران مهمترین هدف این مجموعه از حضور در نمایشگاه ایفپکس است، افزود: بخش عمده محصولات این مجموعه در حوزه بسته‌بندی با استانداردهای معتبر دنیا تولید می‌شوند و در صنایع مختلف نظیر صنایع دارویی و غذایی بسیار پرکاربرد هستند.
 
وی تأکید کرد: با توجه به ظرفیت و تنوع درخور توجه شرکت chenming در تولید انواع کاغذ و مقوا، و بازار بالقوه‌ای که در ایران وجود دارد، حضور این شرکت می‌تواند نیاز بخش عمده‌ای از فعالان حوزه چاپ و بسته‌بندی کشور را تأمین کند.
 
عابدین همچنین درباره سابقه ارتباطات مؤثر اقتصادی و فرهنگی مشترک چین و ایران، گفت: همکاری‌های دوجانبه بین دو کشور با توجه به نقاط مشترک موجود در سایه نمایشگاه ایفپکس می‌تواند به توسعه روابط کاری و تحقق اهداف هر دو طرف بینجامد کمک کند.
 
به گزارش ایبنا؛ کارخانه chenming با بیش از ۲۰‌ خط تولید در شهرهای مختلف کشور چین در حوزه تولید کاغذ و مقوای FBB، کاغذهای تحریر، مقوای ایندربرد، انواع کاغذ و مقوای گلاسه، ظرفیت تولید ۶ میلیون تن محصول را در سال دارد. قرار است از جدیدترین محصولات سلولزی چن‌مینگ (در بخش تی‌شو و بسته‌بندی) در نمایشگاه IFPEX2 رونمایی شود.
 
دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران ۲۰ تا ۲۳ تیر ماه ۱۴۰۲ در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار خواهد شد.
 
کد مطلب : ۳۳۸۶۰۵
https://www.ibna.ir/vdccx4q1p2bq1e8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نمایشگاه کتاب 1402