کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مدیر انتشارات کتابک قم:

تدارک فضای بصری برای جذب مخاطب کودک و نوجوان در نمایشگاه بیشتر شود

2 خرداد 1402 ساعت 8:47

مدیر انتشارات کتابک با اشاره به اهمیت جذب مخاطب کودک و نوجوان در نمایشگاه، بر اهمیت تهیه و تدارک فضای بصری در سال‌های آتی تاکید کرد.


سعید قاسمی مدیر انتشارات کتابک در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) در قم، گفت: نمایشگاه امسال فوق‌العاده بود و یک بار دیگر هموطنان عزیز و علاقه‌مندان و دوستداران کتاب ما را غافلگیر کردند.

وی افزود: در بخش کودک و نوجوان این استقبال به حدی رسید که باعث شد به علت تقاضای مکرر، کتاب‌های غرفه را شارژ کنیم و از این بابت خدا را شاکریم.

قاسمی اضافه کرد: کتاب زینب خانم، داداش ابراهیم و مجموعه شش جلدی قهرمانان بعلاوه کتاب جدول مثل که کار نو و ابتکاری است که با استفاده از جدول با محوریت ضرب‌المثل برای نوجوانان تدارک دیده‌ایم، از پرفروش‌های ما در نمایشگاه کتاب 1402 بودند.

مدیر انتشارات کتابک، تصریح کرد: در چند سال اخیر شاهد رشد خوبی از سمت ناشران استانی بوده‌ایم و پیشرفت خوبی داشته‌اند. با توجه به استقبال خوبی که صورت گرفت و بازخوردهای خوبی که داشتیم  و ناشرانی که انشاالله اضافه خواهند شد، باید بتوانیم در این حوزه فعالیت بهتری داشته باشیم.

این فعال حوزه چاپ و نشر، بیان کرد: امسال فعالیت‌های جنبی زیادی به نمایشگاه اضافه شد که جای تقدیر و تشکر دارد. البته جای بیشتری دارد و فضای بصری هنوز جای کار زیادی برای جذب مخاطب کودک و نوجوان در نمایشگاه دارد.

وی یادآور شد: مراسم‌هایی که برای نویسندگان و جایگاه‌هایی که برای برنامه‌های کودک و نوجوان تدارک دیده شده بود همه عالی بود و نسبت به سال‌های قبل این موارد اضافه شده بود. علاقه داریم در سال آینده این برنامه‌های جنبی بیشتر شود تا جاذبه‌های بیشتری برای بچه‌ها تدارک دیده باشیم.


کد مطلب: 338562

آدرس مطلب :
https://www.ibna.ir/fa/shortint/338562/تدارک-فضای-بصری-جذب-مخاطب-کودک-نوجوان-نمایشگاه-بیشتر-شود

ایبنا
  https://www.ibna.ir