معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام:

۵۰۰ جلد کتاب نفیس به دانشگاه ایلام اهدا شد

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام گفت: در راستای تجهیز کتابخانه دانشگاه ایلام، تعداد ۵۰۰ جلد کتاب نفیس به این دانشگاه اهدا شد.
۵۰۰ جلد کتاب نفیس به دانشگاه ایلام اهدا شد
منصور محبی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در ایلام گفت: در راستای تجهیز و بروزکردن منابع مطالعاتی کتابخانه دانشگاه ایلام، تعداد ۵۰۰ جلد کتاب نفیس به این دانشگاه اهدا شد.
 
وی با اشاره به محتوای کتاب‌های اهدایی ادامه‌داد: این کتاب‌ها دایره‌المعارف، اطلس‌ها، فرهنگ‌نامه‌ها، کتاب‌های‌علمی، ادبی، تاریخی، پژوهشی، سیاسی و ایلام‌شناسی را شامل می‌شود.
 
وی ادامه داد: یکی از سیاست‌های کلان اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام در طول سال، تلاش در راستای  تقویت محتوایی کتابخانه‌هاست و تاکنون اقدامات مستمری در این راستا انجام شده است.
 
وی ادامه داد: اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با بهره‌گیری از ظرفیت کتاب‌های خریداری شده از مولفان و ناشران بومی،نقش موثری در تجهیز کتابخانه‌ها به آثار و تولیدات زبان و فرهنگ بومی ایفا می‌کند.
 
معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام ادامه‌داد: روزآمد کردن کتابخانه‌های دانشگاه‌های استان موجب تقویت موادخوانداری و مطالعاتی دانشجویان می‌شود و ظرفیت‌های پژوهشی را در میان دانشجویان تقوبت و بالنده می‌کند.
 
محبی ادامه داد: ان‌شاالله در تلاشیم با دریافت کتاب‌های تازه منتشرشده از سوی وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی جریان اهدای کتاب و تجهیز کتابخانه‌های جامعه هدف را استمرار بخشیم.
کد مطلب : ۳۳۸۵۰۱
https://www.ibna.ir/vdchv6nxz23nxmd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

در خیمه کتاب