مدیرعامل موسسه ترنم مهر باران:

«قصه‌های شیرین روستا» مسابقه شد

مدیرعامل موسسه «ترنم مهر باران» زنجان گفت: در راستای ایجاد نشاط و شادابی بین کودکان و نوجوانان مسابقه «قصه‌های شیرین روستا» برگزار می‌شود.
«قصه‌های شیرین روستا» مسابقه شد
شهلا طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در زنجان اظهار کرد: با همکاری موسسه ترنم مهر باران و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان مسابقه قصه‌گویی «قصه‌های شیرین روستا» برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مسابقه «قصه‌های شیرین روستا» با هدف ایجاد نشاط در بین کودکان و نوجوانان اجرا می‌شود، اضافه کرد: غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان، ایجاد فضای امن و سالم برای تعامل و تبادل اطلاعات و شناسایی قصه‌گویان برتر و توانمند از دیگر اهداف برگزاری این مسابقه قصه‌گویی است.

مدیرعامل موسسه ترنم مهر باران زنجان با بیان اینکه این مسابقه در موضوعات امیدها، آرزوها و شادی‌ها، قصه‌های رایج در منطقه بومی محلی در مناسبت‌های مختلف سال و قصه های فولکور(عاشیقی) برگزار می‌شود، افزود: نوجوانان 12 تا 18 سال، بزرگسالان 18 سال به بالا و مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌ها برگزار می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

وی افزود: علاقمندان برای شرکت در این مسابقه از اول اردیبهشت تا 31 خرداد ماه امسال فرصت دارند آثار خود را در سامانه zanjan.kpf.ir بارگذاری کنند.

طاهری افزود: مراسم اختتامیه 18 تیرماه امسال همزمان با روز ادبیات کودکان با تجلیل از نفرات برتر در روستای قلعه حسینیه شهرستان خرمدره برگزار خواهد شد.
کد مطلب : ۳۳۶۳۸۲
https://www.ibna.ir/vdcc4eq1i2bq118.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

در خیمه کتاب