مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری مانند محافل قرآن، نمایشگاه کتاب و محافل شعر در ایام ماه مبارک رمضان از سوی این اداره کل در استان لرستان خبر داد.
برگزاری محافل قرآن، نمایشگاه کتاب و محافل شعر در لرستان
منصور احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در لرستان، ضمن تبریک فرارسیدن ایام نوروز و تقارن آن با ماه مبارک رمضان گفت: سال جدید که به قدوم مبارک و عطر خوشبوی رمضان آراسته شده، فرصتی است برای بندگی و درک زیباترین لحظات حیات انسانی.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در تشریح برنامه‌های این اداره کل در ایام ماه مبارک رمضان افزود: با توجه به تقارن ماه مبارک رمضان و نوروز ۱۴۰۲ به منظور افزایش بهره‌وری معنوی رویداد بزرگ قرآنی «30 روز، 30 مسجد» از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان و با همکاری دستگاه‌های مختلف اجرایی در استان برگزار می‌شود.

احمدی با اشاره به برگزاری همایش شعر تربیتی ویژه شاعران جوان در ایام ماه مبارک رمضان در استان گفت: در ایام لیالی قدر، شب شعر قدر نیز با حضور شاعران استان با موضوعات مرتبط با شب قدر و مولای متقیان حضرت علی (ع) برگزار می‌شود.

وی برپایی نمایشگاه کتاب قرآنی را یکی دیگر از برنامه‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در ماه مبارک رمضان عنوان کرد و افزود: به منظور ارتقای ترویج و تعمیق فرهنگ عمومی در بستر تقارن ماه مبارک رمضان و نوروز برگزاری مسابقه عکاسی سبک زندگی قرآنی در سطح استان برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان به برگزاری شب قدر هنری و برپایی نمایشگاه‌های هنرهای تجسمی با موضوع ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: در مسیر راهپیمایی قدس نیز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان ایستگاه فرهنگی – هنری با اجرای برنامه‌های مختلف برپا خواهد کرد.
کد مطلب : ۳۳۴۵۱۳
https://www.ibna.ir/vdcgqt9wwak9wn4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نمایشگاه کتاب 1402