رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران تهران به ایبنا خبر داد:

دیدار روسای اتحادیه چاپ تهران و افغانستان

روسای اتحادیه چاپخانه‌داران تهران و افغانستان با هم بازدید کردند و درباره گسترش تعاملات فعالان صنعت چاپ دو کشور تاکید شد.
دیدار روسای اتحادیه چاپ تهران و افغانستان
احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران تهران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، با اشاره به دیدار با رئیس اتحادیه چاپ افغانستان، گفت: روز گذشته میزبان هیاتی از اتحادیه چاپ افغانستان بودیم و در این دیدار رایزنی‌هایی برای ایجاد همکاری‌های مشترک انجام شد.
 
وی افزود: در این دیدار با توجه به امکانات صنعت چاپ کشور، اعلام کردیم که برای رفع نیازمندی‌های کشور افغانستان در بخش محصولات چاپی و آموزش نیروی انسانی، آماده همکاری و امضای تفاهم‌نامه‌های مشترک هستیم.
 
ابوالحسنی با اشاره به دیگر صحبت‌هایی که در این دیدار انجام شد، توضیح داد: درباره نقل و انتقال ماشین‌آلات و تجهیزات مورد نیاز این کشور نیز تبادل تظر شد. آمادگی هرگونه همکاری با کشور دوست و همسایه، افغانستان را داریم.
 
وی با بیان اینکه نمایندگان چاپ این کشور برای همکاری و رفع مشکلات تمایل داشتند، گفت: این گروه چاپی اعلام کردند که برای جذب سرمایه‌گذاری طرف ایرانی‌ در صنعت چاپ و بسته‌بندی افغانستان آماده همکاری و پیگیر رفع مشکلات هستند و این کشور برای بهره‌مندی از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های صنعت چاپ ایران آماده همکاری هستند.
 
ابوالحسنی همچنین از احتمال امضای تفاهم‌نامه میان اتحادیه چاپخانه‌داران تهران و اتحادیه چاپ افغانستان خبر داد و گفت: این تفاهم‌نامه در زمینه واردات محصولات چاپی ایران، ماشین‌آلات، تجهیزات و قطعات مورد نیاز افغانستان است.
 
به گزارش ایبنا؛ در این دیدار خالد دانش، رئیس اتحادیه چاپ افغانستان، محب‌الله تقی، عبدالهادی همدرد از اعضای هیات‌مدیره اتحادیه چاپ افغانستان و هاشم احمدی، مدیرعامل شرکت افق قطعات آسیا حضور داشتند.
کد مطلب : ۳۲۶۰۲۹
https://www.ibna.ir/vdcj8methuqe8yz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرونده جایزه کتاب سال