مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان آذربایجان‌غربی گفت: سومین دوره طرح «کتابخانه تابستانه» با هدف ترویج کتابخوانی و غنی‌سازی اوقات فراغت در تابستان 1401 برگزار می‌شود.
سومین دوره طرح «کتابخانه تابستانه» در آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود
خدیجه معصومی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان آذربایجان‌غربی، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری  کتاب ایران‌(ایبنا) در آذربایجان‌غربی، گفت:  با هدف ترویج کتابخوانی و غنی‌سازی اوقات فراغت، مجموعه برنامه‌های فرهنگی-ترویجی با عنوان «کتابخانه تابستانه» سومین سال متوالی به همت کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود.

وی گفت: در این طرح برنامه‌های متنوع فرهنگی-ترویجی با محوریت کتاب برای سه گروه کودک، نوجوان و بزرگسال پیش‌بینی شده است و  از تیرماه 1401 شروع به کار می‌کند.

معصومی افزود: نقد کتاب، نمایشنامه‌خوانی، نمایش خلاق، مشاعره، کارگاه‌های آموزشی، ازجمله برنامه‌های این طرح  است که با حضور نویسندگان و استادان مجرب به همراه مسابقه و جوایز نقدی برگزار خواهد شد.

این مسئول ادامه داد: این طرح ویژه عموم است و علاقه‌مندان برای شرکت در این طرح می‌توانند با مراجعه به اداره شهرستان مربوطه، رایگان در این طرح ثبت‌نام و شرکت کنند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان آذربایجان‌غربی گفت: نخستین و دومین دوره این طرح در سال‌های گذشته به همت اداره کل کتابخانه‌های عمومي آذربایجان غربي برگزار شد و با توجه به استقبال اعضاء و کاربران کتابخانه‌های عمومی و عموم مردم، دوره سوم نیز از تیرماه سال جاری برگزار می‌شود.
کد مطلب : ۳۲۳۵۱۵
https://www.ibna.ir/vdcgqw9wnak9xn4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

محرم 1401