مدیر بخش انتشارات و پژوهش نشر پیام آزادگان در گفت‌و‌گو با ایبنا مطرح کرد؛

عرضه 40 عنوان کتاب دفاع مقدس در بخش حضوری نمایشگاه سی‌و‌سوم

مدیر بخش انتشارات و پژوهش نشر پیام آزادگان اعلام کرد امسال در نمایشگاه با 40 عنوان جدید مربوط به سال 1397 به بعد حاضر شده ایم و در بخش غیر حضوری نیز 90 عنوان کتاب داریم.
عرضه 40 عنوان کتاب دفاع مقدس در بخش حضوری نمایشگاه سی‌و‌سوم
 به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، سی و سومین نمایشگاه کتاب ایران از روز چهارشنبه -21 اردیبهشت ماه- کار خود را به صورت حضوری آغاز کرده است. طی این مدت و همپای نمایگشاه حضوری بخش مجازی این نمایشگاه نیز به فعالیت می‌پردازد.
 
بررسی‌های میدانی از سطح نمایشگاه نشان می‌دهد که ناشران حوزه فرهنگ مقاومت و دفاع مقدس با برنامه‌های مختلفی در نمایشگاه حضور پیدا کرده‌اند و در تلاشند تا ارزش‌های مرتبط با آن دوران را زنده نگاه دارند.
 
هرچند در این میان ناشرانی هم هستند که چندان از وضعیت جانمایی غرفه‌ها و فضای اختصاص پیدا کرده به آنها راضی نیستند. در این خصوص فرزانه قلعه قوند، یکی از نویسندگان حوزه دفاع مقدس و مدیر بخش پژوهش و انتشارات پیام آزادگان در گفت‌وگویی با خبرنگار ایبنا گفت: در سال جاری در نمایشگاه فیزیکی محدودیت داشته‌ایم و نمی‌توانستیم همه آثارمان را در معرض دید عموم قرار بدهیم. فقط مجاز بودیم کتاب‌های از سال 1397 به بعد را در اختیار علاقه‌مندان بگذاریم و این آثار را با آنها به اشتراک بگذاریم.
 
قلعه قوند سپس اظهار کرد: ازاین‌رو انتشارات پیام آزادگان با حدود  40 عنوان کتاب در نمایشگاه فیزیکی و حدود 90 عنوان در نمایشگاه مجازی حضور دارد.
 
این نویسنده حوزه دفاع مقدس عنوان چند کتاب انتشارات پیام آزادگان را به این شرح اعلام کرد: «چند وجب جای خالی»،«عکس  دسته‌جمعی»، «گل کاشتی عباس»، «بوسه بر دست استاد»،«آزادی بیان»،«یک‌سه‌هزارم»، «جنگ، اسارت، مذاکره»، «دانشنامه آزادگان»، «دور از چشم صلیب»، «هفت‌خوان»، «الفبای اسارت»، «صدای شکستن استخوان و مجموعه 4 جلدی «آموزش عربی در اسارت»،«از فیضیه تا الرشید»، «ممدیزدی».

قلعه قوند تاکید کرد: امسال عناوین کتاب‌های جدید دیگری هم در انتشارات پیام آزادگان وجود دارد. «سرباز کوچک امام»، «دانشنامه آزادگان»، «سیره ابوترابی جلد 1 و 2»، «زمان ایستاده بود» و «منشور پاکی و خدمتگزاری» از جمله این آثار هستند.
 
مدیر بخش پژوهش و انتشارات پیام آزادگان سپس گفت: برای سهولت کار مخاطبان مجلدی تحت عنوان کتابنامه آزادگان تهیه کردیم که در آن به معرفی اجمالی راوی و نویسنده، مشخصات شناسنامه‌ای و بخشی از کتاب پرداخته‌ایم. همچنین لیستی از کتاب‌های انتشارات تهیه کردیم که آن را در معرض دید مخاطبان قرار می‌دهیم.
کد مطلب : ۳۲۱۴۱۰
https://www.ibna.ir/vdcizzaput1ar52.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران