مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی گفت: ۸ کتابخانه سیار روستایی و شهری و ۴ کتابخانه‌ پستی کانون استان ‌همزمان با بازگشایی مدارس، فعالیت‌های حضوری خود را پس از حدود ۲۰ ماه فعالیت مجازی با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی آغاز کردند.
ازسرگیری فعالیت کتابخانه‌های سیار و پُستی کانون پرورش فکری در آذربایجان‌غربی
زهرا آبسوران، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌ غربی، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در آذربایجان‌غربی، با اشاره به تداوم طرح «جعبه کمک‌های اولیه شادی» توسط کتابخانه سیار شهری ارومیه افزود: این طرح با بهره‌گیری از ظرفیت دفاتر تسهیل‌گری و در راستای برنامه‌های پیش‌بینی شده ستاد کانون استان طرح‌ریزی شده است.

وی ایجاد شادی و نشاط و رعایت عدالت فرهنگی در انتقال و ارائه خدمات کانون برای کودکان و نوجوانان مناطق کم‌برخوردار و حاشیه‌نشین شهرها و روستاها را از اهداف این طرح اعلام کرد.

آبسوران ادامه داد: امانت‌کتاب، قصه‌گویی، شعرخوانی، نمایش‌فیلم، کاردستی و بازی و سرگرمی از جمله برنامه‌های کتابخانه‌های سیار روستایی و شهری در مناطق تحت پوشش کانون استان هستند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی ادامه داد: در حال حاضر کتابخانه‌های سیار کانون استان در شهرهای ارومیه، اشنویه و تکاب و کتابخانه‌های پستی استان در ارومیه، مهاباد، بوکان و پیرانشهر مستقر و مشغول ارائه فعالیت‌های فرهنگی هستند.
کد مطلب : ۳۱۵۱۶۳
https://www.ibna.ir/vdcg3n9wwak9qq4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرونده جایزه کتاب سال