مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی از اجرای پویشی با نام «کتابخانه محبوب من: توصیفی از کتابخانه ایده‌آل شما» به مناسبت بیست و نهمین دوره هفته کتاب در این استان خبر داد.
پویش «کتابخانه محبوب من» در آذربایجان غربی اجرا می‌شود
خدیجه معصومی، مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان آذربایجان‌غربی، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در آذربایجان‌غربی، گفت: به مناسبت بیست و نهمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی پویش «کتابخانه محبوب من: توصیفی از کتابخانه ایده آل شما» به همت این اداره کل اجرا می‌شود.

وی افزود: هدف از اجرای این پویش، کسب آگاهی از انتظارات عموم مردم از کتابخانه و به‌روزرسانی خدمات کتابخانه‌های عمومی مطابق نیازمندی‌های آنها است؛ مهلت شرکت در پویش از 15 تا 30 آبان ماه است.

این مقام مسئول ادامه داد: علاقه‌مندان جهت شرکت در این پویش می‌توانند مطالب خود را حداکثر در 500 کاراکتر (کلمه) به شماره 09903009256 همراه با ذکر مشخصات (نام و نام‌ خانوادگی، کد ملی، نام شهرستان و تاریخ تولد) در پیام رسان بله ارسال کنند.
 

معصومی بیان کرد: این پویش که در سطح استانی برگزار می‌شود، ویژه گروه سنی کودک، نوجوان و بزرگسال بوده  و برگزیدگان با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی تقدیر خواهند شد.

مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان آذربایجان‌غربی افزود: با توجه به محدودیت‌های ناشی از شیوع بیماری کرونا و دستورات ملی مقابله با بیماری کرونا، کتابخانه‌ها در دو سال گذشته در بازه‌های زمانی مختلف با تعطیلی ناخواسته مواجه بوده‌اند و در حال حاضر با کاهش محدودیت‌ها و بازگشایی کتابخانه‌ها، امکان ارائه خدمات گسترده به کاربران فراهم شده است.

وی ادامه داد: طی برگزاری پویش کتابخانه محبوب من تلاش می‌شود با دریافت خواسته‌های عموم مردم از کتابخانه‌های عمومی، از نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده کاربران برای پویایی هر چه بیشتر کتابخانه‌ها و افزایش خدمات ان در دوران پساکرونا اقدام کرد.
کد مطلب : ۳۱۳۳۹۱
https://www.ibna.ir/vdchwxnxz23nzxd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران