معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی از ارسال بیش از 4000 جلد کتاب به مراکز ثابت، سیار و پستی کانون در استان خبر داد.
ارسال 4000 جلد کتاب جدید به مراکز کانون پرورش فکری آذربایجان‌غربی
«زهرا آبسوران»، معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌غربی، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در آذربایجان‌غربی، گفت: 22 عنوان کتاب انتشارات کانون در قالب شعر، قصه و رمان ویژه گروهای مختلف سنی به مراکز کانون استان ارسال شده تا در اختیار اعضای کانون‌ها قرار گیرد.

وی افزود: با آغاز شیوع بیماری کرونا که فعالیت‌های کانون در بستر فضای مجازی و به صورت تولید محتواهای فرهنگی، هنری و ادبی کتاب محور ادامه داشتند، اهمیت کتاب و کتابخوانی بیش از پیش مشهود بود و تزریق بیش از ۴ هزار جلد کتاب، جانی دوباره به تنوع موضوعی، محتوایی، گرافیکی و بصری قفسه‌های کتاب کانون استان بخشید.

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی بیان کرد: این تعداد کتاب در سطح ۲۳ کتابخانه ثابت، ۸ کتابخانه سیار و ۴ کتابخانه پستی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان توزیع شد. 

این مقام مسئول ادامه داد: توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی و پرورش نسلی از کودکان و نوجوانان خلاق، خودباور و مستعد از جمله اهداف فعالیت امانت کتاب در کانون است.
کد مطلب : ۳۰۶۶۱۲
https://www.ibna.ir/vdcfyvdm0w6dxva.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران