مدیر تولیت شمس تبریزی شهرستان خوی گفت: 198 قصه‌گو از استان‌های آذربایجان‌غربی، فارس، سمنان، کردستان و اصفهان برای بخش قصه‌گویی سومین جشنواره ملی شمس و مولانا ثبت نام کرده‌اند.
ثبت‌نام 198 قصه‌گو در سومین جشنواره ملی شمس و مولانا
رضا جعفرپور، مدیر تولیت شمس تبریزی شهرستان خوی، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) درآذربایجان‌غربی، افزود: قصه‌گویان استان آذربایجان‌غربی با 39 اثر و استان فارس به خصوص شهر فرهنگی و تاریخی شیراز با 33 اثر حضور پررنگی در این جشنواره دارند. استان‌های سمنان، کردستان و اصفهان هم در رده‌های بعدی قرار دارند.

جعفرپور ادامه داد: تاکنون از 20 استان کشور قصه‌گوها آمادگی خود را برای ارسال اثر با ثبت نام در سایت جشنواره اعلام کردند و به دلیل استقبال علاقه‌مندان مهلت ثبت نام در بخش قصه‌گویی سومین جشنواره ملی شمس و مولانا تا پایان بهمن ماه تمدید شده است.

وی بیان کرد: در این بخش از جشنواره، قصه‌گویی‌ها با محور داستان‌های موجود در کتاب «مقالات شمس تبریزی»، «مثنوی معنوی» و «دیوان کبیر» مولانا خواهد بود و ثبت‌نام و ارسال آثار قصه‌گویی از طریق سایت جشنواره به آدرس www.jashnvareh-shams.com است.

جعفرپور ادامه داد: افرادی که قصد شرکت در این جشنواره را دارند، می‌توانند از آثار تولیدی خود فیلم گرفته و آن را به دبیرخانه این جشنواره به آدرس خوی، خیابان صمدزاده، ساختمان شهرداری قدیم، محل دفتر تولیت شمس تبریزی ارسال کنند.
کد مطلب : ۳۰۲۵۳۶
https://www.ibna.ir/vdcgwx9w3ak9zn4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

هفته کتاب 1401