مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان آذربایجان‌غربی گفت: با هماهنگی ستاد مبارزه با کرونا کتابخانه‌های عمومی در شهرهای با وضعیت زرد شامل سردشت، شاهین‌دژ، مهاباد، بوکان، پیرانشهر، قره ضیاءالدین، پلدشت، شوط، اشنویه، تکاب، سلماس، سیه چشمه و نقده با رعایت پروتکل‌های بهداشتی دایر هستند.
کتابخانه‌های عمومی در 13 شهرستان آذربایجان‌غربی میزبان اعضا خواهند بود
خدیجه معصومی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان آذربایجان‌غربی، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در آذربایجان‌غربی، اظهار کرد: با رعایت پروتکل‌های بهداشتی کتابخانه‌های عمومی در 13 شهرستان استان آذربایجان‌غربی میزبان اعضاء خواهند بود.

وی با بیان اینکه وضعیت فعالیت کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی از 6 دیماه 99 اعلام شد، افزود: با هماهنگی ستاد مبارزه با کرونا کتابخانه‌های عمومی در شهرهای با وضعیت زرد شامل، سردشت، شاهین‌دژ، مهاباد، بوکان، پیرانشهر، قره ضیاءالدین، پلدشت، شوط، اشنویه، تکاب، سلماس، سیه چشمه و نقده  با رعایت پروتکل‌های بهداشتی  دایر هستند.

معصومی بیان کرد: خدمات حضوری کتابخانه‌‌ای در شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی تعطیل بوده و فعالیت‌های فرهنگی و ترویجی از جمله نشست‌های نقد و بررسی کتاب، برگزای محافل ادبی و برنامه‌های مناستبی در بستر فضای مجازی ادامه خواهد داشت.

این مسئول ادامه داد: امانت منابع کتابخانه‌ای در شهرهای ارومیه و بوکان با اجرای طرح «کتاب پیک» و تماس با شماره‌های اعلام شده امکان‌پذیر است.

به گفته مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان آذربایجان‌غربی، هرگونه تغییر در ساعت فعالیت کتابخانه‌ها و نیز موارد دیگر ازطریق پایگاه اطلاع‌رسانی این اداره‌کل به آگاهی عموم مردم خواهد رسید.
گزارشگر
فاطمه صمدزاده
کد مطلب : ۳۰۰۴۶۶
https://www.ibna.ir/vdcg3z9w3ak9zt4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

هفته کتاب 1401