مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان‌غربی از اهدای بیش از 200 جلد کتاب در راستای پُر کردن اوقات فراغت بیماران کرونایی به نقاهتگاه ارتش استان خبر داد.
اهدای بیش از 200 جلد کتاب به بیماران مبتلا به کرونا در آذربایجان‌غربی
حجت‌الاسلام و المسلمین ناصر خدایاری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان‌غربی، در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در آذربایجان‌غربی، اظهار کرد: قرنطینه شدن بیماران کرونایی در بیمارستان، پر استرس و پراضطراب است و شخص بیمار نمی‌داند اوقات بیکاری خود را چگونه سپری کند و با مطالعه و کتاب هم می‌شود به جنگ کرونا رفت.

وی افزود: درواقع استرس ناشی از کرونا را می‌شود با کتاب و مطالعه کم کرد. بیماران بستری در بیمارستان‌ و نقاهتگاه‌ها با وقتی که برای مطالعه کتاب و داستان دارند به همان اندازه قادرند قدرت و توانایی خود را برای غلبه با بیماری افزایش دهند.
 
این مقام مسئول ادامه داد: از طرف رییس شورای اطلاع‌رسانی استان تکالیفی به دستگاه‌ها داده شد و مقرر شد که جهت تامین کتاب موردنیاز نقاهتگاه ارتش جمهوری اسلامی استان، کتاب‌هایی که مناسب این بیمارن باشد از طرف اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و نهاد کتابخانه‌های عمومی استان در اختیار این افراد قرار گیرد.
 
حجت‌الاسلام خدایاری بیان کرد: در این راستا بالغ بر 200 جلد کتاب در حوزه‌های مختلف داستانی، ادبی، اجتماعی و آموزشی به تمامی بیماران کرونایی بستری در این نقاهتگاه اهدا شد.
کد مطلب : ۲۸۹۷۱۱
https://www.ibna.ir/vdcfy1d0yw6dcea.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

هفته کتاب 1401