رئیس اتحادیه لیتوگرافان تهران خبر داد:

بیست و ششمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی در آذر ماه

بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی تهران هشت تا یازدهم آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
بیست و ششمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی در آذر ماه
احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه لیتوگرافان تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، عنوان کرد: چند سالی بود که قصد داشتیم زمان برگزاری نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران را جلو بیندازیم اما به دلیل قطعی بودن برگزاری نمایشگاه‌های مختلف و بسته شدن تقویم نمایشگاهی این امکان وجود نداشت.
 
وی افزود: طی سال‌های قبل نمایشگاه در بهمن ماه که همزمان با سال نوی میلادی و تعطیلات کریسمس بود، برگزار می‌شد که همین موضوع موجب می‌شد استقبال بین‌المللی زیادی از این نمایشگاه نشود.
 
ابوالحسنی با بیان اینکه امسال بعد از مدت‌ها توانستیم زمان برگزاری نمایشگاه را تغییر دهیم، گفت: سال گذشته بیست و پنجمین نمایشگاه را از 22 تا 25 آذر برگزار کردیم اما امسال این تاریخ به هشتم تا یازدهم آذر تغییر پیدا کرد.
 
وی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود امسال نمایشگاه در 13 سالن برگزار شود، یادآور شد: پیش‌ثبت‌نام شرکت‌ها برای حضور در بیست و ششمین تجربه نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران آغاز شده است تا جانمایی‌ شرکت‌ها را انجام دهیم.
کد مطلب : ۲۷۹۷۶۷
https://www.ibna.ir/vdcfv1d0ew6deea.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نمایشگاه مجازی کتاب تهران ـ 1400
تاثیر فعالیت فروشگاه کتاب آنلاین بر چرخه نشر
پرونده ویژه تحول در صنعت نشر