?> ?> ​افتتاح کتاب‌فروشی جدید ثالث تا دو ماه دیگر/متکی به تجربه 30 ساله خود هستیم | ایبنا
علی جعفریه با اعلام خبر افتتاح کتاب‌فروشی جدید نشر ثالث در غرب تهران تا دو ماه آینده، تجربه، علاقه و دانش در حوزه نشر را از عوامل تداوم فعالیت و توان تاسیس کتاب‌فروشی جدید خواند. ‌
​افتتاح کتاب‌فروشی جدید ثالث تا دو ماه دیگر/متکی به تجربه 30 ساله خود هستیم
علی جعفریه، مدیرمسئول انتشارات ثالث در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) درباره تاسیس کتاب‌فروشی جدید این نشر در تهران بیان کرد: این کتاب‌‌فروشی در منطقه 22 و غرب تهران در حال تاسیس است و پیش‌بینی می‌‌شود تا دو ماه دیگر افتتاح شود.

وی درباره ویژگی‌های این کتاب‌فروشی افزود: کتاب‌فروشی جدید نشر ثالث در فضایی به مساحت 800متر به‌علاوه 300متر کافه ایجاد شده است. کافه از فضای کتاب‌فروشی مستقل و کنار کتاب‌فروشی قرار دارد. بخش ویژه کتاب کودک‌و‌نوجوان و همچنین کتاب‌های مرجع از‌جمله تقسیم‌بندی‌های موضوعی این کتاب‌‌فروشی است.    
 
جعفریه ادامه داد: با آغاز به کار کتاب‌فروشی جدید نشر ثالث نزدیک به 30 نفر مشغول به کار خواهند شد.
 
مدیرمسئول انتشارات ثالث درباره تاسیس کتاب‌فروشی در شرایط فعلی بازار نشر گفت: ثالث از 30 سال تجربه فعالیت در بازار نشر خود بهره‌ می‌برد؛ علاوه‌براین ناشر برای ادامه حیات خود نیازمند توجه به فروشگاه است. کتاب‌فروشی را باید مانند دیگر مشاغل دید و با دانش و علاقه به فعالیت ادامه داد.
 
جعفریه درباره پیش‌بینی استقبال از این کتاب‌فروشی با توجه به مسافت آن از مرکز شهر بیان کرد: به نظرم اهل فرهنگ از این کتاب‌فروشی استقبال خواهند کرد. می‌بینیم با توجه به وضعیت اقتصادی فعلی هنوز سالن‌های سینما، تئاتر و همچنین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با حضور مردم پر‌شور است.
کد مطلب : ۲۷۶۱۴۸
https://www.ibna.ir/vdcfjvd0cw6deya.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
پیمان نیکنژاد
این انتشارات ثالث، کتابی منتشر کرده است با عنوان "حاصل عمر" اثر سامرست موآم، با ترجمۀ عبدالله آزادیان، که در شناسنامه کتاب، چاپ اول ذکر شده است. در صورتی که این کتاب در سال 1343 توسط سازمان کتابهای جیبی به چاپ رسیده بود و نشر ثالث، عیناً متن ترجمه این کتاب را به چاپ رسانده، بی‌آنکه هیچ اشاره‌ای به چاپ پیشین این کتاب کرده باشد.
feedback
Iran, Islamic Republic of
اگر ناشر کتاب عوض شود مطابق قوانین ارشاد ناشر باید چاپ اول قید کند
feedback
Iran, Islamic Republic of
بالاخره نفهمیدیم وضع نشر ایران خوب است یا بد ؟پس ناشران سود خوبی می برند و این نویسندگان و مترجمان هستند که سرشان بی کلاه می ماند؟!!!
feedback
Iran, Islamic Republic of
دوماه دیگر افتتاح می شود؟خوب می ماندی همان دو ماه قبل خبرش را کار می کردی!
پرونده ویژه تحول در صنعت نشر
تاثیر تخفیف بر بازار کتاب
ضرورت تشکیل اتحادیه سراسری نشر