رئیس کمیته ناشران داخلی سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ثبت‌نام 2264 ناشر داخلی برای حضور در این رویداد فرهنگی خبر داد.
ثبت‌نام 2264 ناشر داخلی برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران
رفیع احمدجواهری؛ رئیس کمیته ناشران داخلی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، با اشاره به پایان زمان ثبت‌نام ناشران داخلی در شب گذشته عنوان کرد: طی هفت روز ثبت‌نام ناشران، حدود 2264 ناشر داخلی برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران ثبت‌نام کردند که ثبت‌نام 548 نفر از آن‌ها هنوز موقت است.
 
وی افزود: از میان ثبت‌نام کنندگان، 1394 ناشر به صورت مستقل و 322 ناشر به صورت نمایندگی در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور خواهند داشت.
 
جواهری با اشاره به آمار تفکیکی ناشران برای حضور در بخش‌های مختلف نمایشگاه کتاب تهران نیز گفت: 1367 ناشر در بخش عمومی، 448 ناشر در بخش دانشگاهی، 104 ناشر در بخش آموزشی و 345 ناشر در بخش‌ کودک و نوجوان ثبت‌نام داشته‌اند.
 
وی همچنین درباره برنامه آتی کمیته ناشران داخلی توضیح داد:‌ ناشران ثبت‌نام شده به تفکیک هر موضوع به بخش‌ها ارسال می‌شود و بخش‌ها نیز فرمول تخصیص متراژ و اندازه غرفه‌ها را به کمیته اعلام می‌کنند و کمیته نیز این آمار را بررسی خواهد کرد.
 
سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران 4 تا 14 اردیبهشت 98 در مصلای امام خمینی (ره)  برگزار می‌شود.
کد مطلب : ۲۷۲۹۴۶
https://www.ibna.ir/vdchkini-23nqwd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تحریف تاریخ