از سوی مدیرعامل مؤسسه خانه کتاب و ادبیات ایران و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از فعالیت‌های ترویجی حوزه کتابخوانی کافه هنر خرم‌آباد تقدیر به عمل آمد.
اهدای 200 جلد کتاب از طرف خانه کتاب به کافه هنر خرم‌آباد
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در لرستان، ایوب دهقان‌کار مدیرعامل مؤسسه خانه کتاب و ادبیات ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با اهدای 200 جلد کتاب از تلاش و زحمات مدیر کافه هنر خرم‌آباد در راستای گسترش و ترویج فرهنگ مطالعه در شهر خرم‌آباد تقدیر به عمل آوردند.

دو هفته پس از انتشار گزارش فعالیت‌های ترویجی حوزه کتاب و کتابخوانی کافه هنر خرم‌آباد از سوی «ایبنا»، مدیرعامل مؤسسه خانه کتاب و ادبیات ایران با اهدای کتاب و لوح زرین از سوی این موسسه با هدف حمایت از این‌گونه فعالیت‌ها تقدیر کرد.

در این مراسم رضا نیازی معاون فرهنگی، مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان ضمن تشکر از فعالیت‌های مجموعه‌‌ی کافه هنر خرم‌آباد، در حوزه‌ی ترویج مطالعه در شهر خرم‌آباد افزود: هدف و ایده‌ی فرهنگی «کافه هنر» قابل تقدیر است و خلأ این‌گونه فعالیت‌ها در جامعه احساس می‌شود.

نیازی افزود: کارهای فرهنگی در کف جامعه توسط افراد خوش‌ذوقی چون شما و دیگر دوستانی که دغدغه‌ی فرهنگ را دارند، باید انجام گیرد و کارهای این‌چنینی می‌تواند الگویی برای دیگران باشد چرا که افراد وقتی اهل مطالعه می‌شوند در زندگی‌شان اتفاقات بسیار خوب و مثبتی می‌افتد.


معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان تصریح کرد: نگاه ما در حوزه فرهنگ این است که با کمک بخش خصوصی و مؤسسات بتوانیم کارهای فرهنگی را انجام دهیم و کار شما ستودنی است و برون‌سپاری فعالیت‌های اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان به مؤسسات خصوصی، حمایت‌های ما را نیز به دنبال خواهد داشت.

وی از موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران و در رأس آن ایوب دهقانکار به دلیل نگاه ویژه و حمایتی به حوزه فعالیت‌های ترویجی کتاب و کتابخوانی تشکر کرد و افزود: لازمه کارهای فرهنگی بیشتر حمایت دستگاه‌های مختلف استان به حوزه فرهنگ است. 

سیامک بهاروندی مدیر کافه هنر ضمن تشکر از این اقدام مدیرعامل مؤسسه خانه کتاب و ادبیات ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان افزود: حمایت‌های این‌چنینی سبب افزایش انگیزه ما جهت ادامه کار خواهد شد و دلسرد شدن ما را در پی نخواهد داشت و این اقدام خود دلگرمی بزرگی برای ما بود.
کد مطلب : ۳۱۰۸۴۱
https://www.ibna.ir/vdcee78xzjh8zvi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

بهارانه کتاب
تقدیر از مروجان کتابخوانی