نشر افكار مجلدات ديگري از مجموعه «a very short introduction» متعلق به انتشارات آكسفورد را در دست چاپ دارد. تاكنون موسسات نشر متعددي برخي مجلدات اين مجموعه را كه در قالبي گيرا به معرفي موضوعات مختلف در حوز‌هايي مانند انديشه مي‌پردازد، منتشر كرده‌اند.\
معرفي‌هايي بسيار كوتاه از سوي نشر افكار
به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، اين مجموعه كليتي از موضوعات مختلف كه بيشتر آنها در حوزه انديشه مي‌گنجند را ارايه مي‌دهد، به همين دليل مخاطبان آن عام محسوب مي‌شوند.
 
به عنوان مثال «كالين وارد» نويسنده كتاب «آنارشيسم» پايه‌گذاران، عقايد و اهداف آنارشيست‌ها را در 176 معرفي كرده و سپس به صورت مختصر وقايعي كه بر آنها گذشته و آينده احتمالي آنها را بيان كرده است.

به گفته حسين كاظميان، مدير روابط عمومي نشر افكار،‌ نشرهاي بصيرت، ماهي، نگاه معاصر، آگاه و حكمت علاوه بر اين انتشارات مجلدات اين مجموعه را منتشر مي‌كنند. وي به همين دليل از ذكر عنوان مجلدات در دست چاپ اين مجموعه خودداري كرد.

كاظميان عدم پايبندي به قانون حق مولف(كپي‌رايت) را دليل چاپ شدن اين مجموعه از سوي نشرهاي مختلف در ايران برشمرد.

گفتني است اين مجموعه حدود دويست مجلد را دربر مي‌گيرد و «آنارشيسم» آخرين عنوان چاپ شده آن به شمار مي‌آيد كه از سوي نشر افكار منتشر شده است. 

تاكنون كتاب‌هايي از اين مجموعه با عنوان‌هاي «فلسفه علم»، «منطق»، «نظريه كوانتومي»، «تكامل»، «سياست»، «فلسفه سياسي»، «ويتگنشتاين»، «مغز» و «آگاهي» منتشر شده‌اند.
کد مطلب : ۷۲۵۷۷
https://www.ibna.ir/vdchqmnq.23niqdftt2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

در خیمه کتاب