وزیر فرهنگ در جدیدترین نوشته خود در فضای مجازی مطرح کرد؛

عزم دولت در حل مشکلات اهالی فرهنگ‌ و‌ هنر

محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ در جدیدترین نوشته خود در فضای مجازی با اشاره به سفر خود به شهرستان‌های آذرشهر و اسکو در حاشیه سفر استانی رئیس جمهور به استان آذربایجان شرقی و دیدار اصحاب فرهنگ و هنر استان این استان با آیت الله رییسی، از عزم دولت در حل مشکلات اهالی فرهنگ سخن گفت.
عزم دولت در حل مشکلات اهالی فرهنگ‌ و‌ هنر
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)؛ وزیر فرهنگ که در سفر یک روزه به عنوان نماینده ویژه رییس جمهور به شهرهای آذرشهر و اسکو سفر کرد، در این متن با اشاره به سخنان رئیس جمهوری در جمع اصحاب فرهنگ و هنر آذربایجان شرقی در اجرای مفهوم عدالت فرهنگی‌در دولت مردمی آورده است:
 
 
«امروز در همراهی با رئیس جمهور محترم و در سفر استانی به آذربایجان شرقی میهمان مردم خونگرم شهرستان های آذرشهر و اسکو بودم. نهمین سفرم به این استان هنردوست و هنرپرور با دیدارهای مردمی فراوانی نیز همراه بود.
در مقبره الشعرای تبریز نیز همراه با آقای رئیس جمهور، دیداری صمیمانه با اهالی شعر، ادب و هنر استان داشتیم. در این دیدار آیت الله رییسی مانند همیشه با قوت بر عزم دولت در حل مشکلات اهالی فرهنگ تاکید کردند و از عملکرد نزدیک به دو سال دولت در اجرای عدالت فرهنگی سخن گفتند.»
 
گفتنی است وزیر فرهنگ در دومین سفر آیت الله سیدابراهیم رئیسی به آذربایجان‌شرقی به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در شهرستان‌های آذرشهر و اسکو حضور یافت.
 
ادای احترام به شهدای شهرستان آذرشهر، بازدید از تصفیه خانه آب و فاضلاب آذرشهر، بازدید از مجتمع فرهنگی هنری آذرشهر، بازدید از دو پروژه راهسازی و دیدار مردمی، بازدید از پروژه کنارگذر ایلخچی، حضور در شورای اداری شهرستان اسکو، افتتاح و بهره‌برداری از ایستگاه پمپاز شهر سهند، بازدید از کتابخانه آیت‌الله میلانی وحضور در دیدار رئیس جمهور با اصحاب فرهنگ و هنر آذربایجان‌شرقی در مقبره‌آلشعرا از اهم برنامه‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این سفر بود.
کد مطلب : ۳۳۹۵۱۱
https://www.ibna.ir/vdcjvhetvuqetiz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

در خیمه کتاب