برنامه سینمایی «سینماگرام» با موضوع بررسی وضعیت و مرور تازه‌ترین اخبار سینمای ایران از جمعه ۱۲خرداد به‌صورت هفتگی از شبکه رادیویی نمایش روی آنتن می‌رود.
به‌گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، برنامه رادیویی «سینماگرام» با اجرا و سردبیری میثم کریمی و با هدف مرور اخبار و بررسی و تحلیل وضعیت سینمای ایران جمعه‌شب‌ها از ساعت ۲۱ تا ۲۳ روانه آنتن رادیو نمایش می‌شود.

این برنامه تحلیلی خبری در سه بخش میز گفت‌وگو، میز نقد و میز خبر پخش خواهد شد. در نخستین قسمت، این برنامه میزبان جمعی از سینماگران، کارشناسان و خبرنگاران فعال در حوزه سینماست.  
«سینماگرام» این هفته در بخش میز گفت‌وگو با موضوع بررسی وضعیت سینمای کودک و نوجوان و راهکار صندوق پروانه، میزبان روح‌الله سهرابی معاون نظارت بر عرضه و نمایش سازمان سینمایی و مسعود اطیابی تهیه‌کننده و کارگردان سینما است.

همچنین احسان هوشیارگر مدیر روابط‌عمومی بنیاد سینمایی فارابی و محمدحسین لواسانی روزنامه‌نگار و کارشناس سینما نیز در این بخش نظرات و تحلیل‌های خود را درباره موضوع ذکرشده ارائه خواهند کرد.

میز نقد اولین قسمت از «سینماگرام» نیز با حضور محسن سوهانی پژوهشگر، فیلم‌ساز و منتقد و میکاییل دیانی فیلم‌ساز و منتقد به نقد و بررسی فیلم‌های «غریب» و «دسته دختران» اختصاص دارد.

فاطمه ترکاشوند منتقد و کارشناس سینما نیز در این بخش به‌صورت حضوری مهمان قسمت اول «سینماگرام» خواهد بود.  

همچنین حامد قریب خبرنگار فرهنگ و هنر نیز در میز خبر این هفته «سینماگرام» به مرور آخرین اخبار سینمای ایران می‌پردازد.

بهنام تاجیک به‌عنوان دستیار تهیه، برنامه رادیویی «سینماگرام» را همراهی خواهد کرد.
 
کد مطلب : ۳۳۹۲۳۸
https://www.ibna.ir/vdcfm1dmcw6dm0a.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

چالشهای تالیف در حوزه هنر