در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان،

نمایش «جادوگر کوچولو» در کرج اجرا می‌شود

البرز- نمایش «جادوگر کوچولو» به نویسندگی و کارگردانی «ریحانه باغبادی» در سالن نمایش مرکز مجتمع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرج، اجرا می‌شود.
نمایش «جادوگر کوچولو» در کرج اجرا می‌شود
به گزارش خبرگزاری کتاب(ایبنا) در کرج، این نمایش برگرفته از کتاب «جادوگرکوچولو» نوشته‌ « اوتفرید پرویسلر»، نویسنده‌ آلمانی است  که تاکنون بیش از ۵۰ میلیون نسخه از کتاب‌های5او در سراسر جهان بفروش رسیده و به ۵۵ زبان دنیا ترجمه شده است.

این نمایش داستان جادوگرکوچولویی است که می‌خواهد درجشن سالیانه جادوگران شرکت کند،ولی چون کوچک است، اجازه‌ ورود به جشن را ندارد، پس تصمیم می‌گیرد بعد از  تغییرقیافه در جشن حضور پیدا کند، ولی برگزارکنندگان او را می‌شناسند و به او یک سال مهلت می‌دهند  تا کارهای خوب انجام داده و بعدازیکسال در امتحانی شرکت کرده و اگر توانست موفق شود، در جشن شرکت کند. پس جادوگر کوچولو راهی سفر می‌شود و در این سفر اتفاقات جالبی برای او می‌افتد.

در اجرای این نمایش ازسه شیوه‌ ترکیبی «عروسکی»،«بازیگری» و «تن پوش» استفاده شده است. «ریحانه باغبادی» و «سارا یزدان پژو»، ساخت عروسک‌های این اثر نمایشی را بر عهده داشته‌اند؛ ساخت دکور نیز با  «علی محمدی» و «سمیرا یزدان پژو» بوده است.همچنین «کفایت گندمی»،« تینا توکلی » و «سمیرا یزدان پژو» نیز  به ترتیب طراحی و دوخت لباس، موسیقی کار و طراحی صحنه را بر عهده دارند.

این نمایش مورد بازبینی کارشناسان کانون قرار گرفته با اخذ مجوز از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برای گروه سنی بالای ۴ سال اجرا می‌شود.

امروز پنج‌شنبه 11 خرداد ساعت ۱۲:۳۰ اجرای دوم این نمایش در سالن نمایش اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز به نشانی کرج، خیابان شهید صدوقی(ساسانی)، انتهای خیابان شهید نامجو اجرا خواهد شد.
کد مطلب : ۳۳۹۱۹۶
https://www.ibna.ir/vdci33apqt1apz2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

در خیمه کتاب