وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد: سی‌و‌چهارمین نمایشگاه کتاب تهران با پایان شکوهمند خود و مجموع فروش بیش از ۴۰۱ میلیارد تومان متفاوت‌ترین و باشکوه‌ترین روزها را در تاریخ برگزاری بزرگترین رویداد فرهنگی منطقه و جهان اسلام را رقم زد.
نمایشگاه کتاب متفاوت‌ترین و باشکوه‌ترین روزها را در تاریخ برگزاری این رویداد فرهنگی رقم زد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی در فضای مجازی درباره سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران نوشت:
 
 «خدا را شاکرم که سی‌وچهارمین نمایشگاه کتاب تهران با پایان شکوهمند خود و مجموع فروش بیش از ۴۰۱ میلیارد تومان، متفاوت‌ترین و باشکوه‌ترین روزها را در تاریخ برگزاری بزرگترین رویداد فرهنگی منطقه و جهان اسلام رقم زد.
 
نمایشگاهی که مردمی آغاز شد و مردمی نیز به کار خود پایان داد تا با فروش بیش از ۳.۵ میلیون نسخه کتاب جشن بزرگ نویسندگان، ناشرین و کتابخوانان ایران زمین تکمیل شود.
 
بازدید چندین ساعته رهبر عزیزمان از این رویداد، تفقد و منویات معظم‌له در خصوص نمایشگاه امسال، دلگرمی مضاعفی برای من و همکارانم در وزارتخانه به‌عنوان سربازان فرهنگی کشور عزیزمان ایران بود.»

به گزارش ایبنا؛ سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از بیستم تا 30 اردیبهشت در مصلی امام خمینی‌(ره) و همزمان به‌صورت مجازی در ketab.ir برگزار شد.
کد مطلب : ۳۳۸۶۳۹
https://www.ibna.ir/vdcjtoethuqetmz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

در خیمه کتاب