کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

براساس توافق با وزارت راه و شهرسازی؛

اعضای صندوق اعتباری هنر برای ثبت‌نام در طرح نهضت ملی مسکن اقدام کنند

2 خرداد 1402 ساعت 14:29

براساس توافق صندوق اعتباری هنر با وزارت راه و شهرسازی، امکان ثبت‌نام در طرح نهضت ملی مسکن برای اعضای صندوق اعتباری هنر و دارندگان هنر کارت فراهم شد.


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، براساس این توافق، رایزنی و پیگیری‌های انجام گرفته ازسوی صندوق اعتباری هنر با وزارت راه و شهرسازی، امکان ثبت‌نام اعضای صندوق در سامانه جامع طرح‌های حمايتی مسکن فراهم شده است. براین اساس کدملی تمامی ۹۸ هزار عضو صندوق هنر به وزارت راه و شهرسازی اعلام و سامانه ثبت‌نام برای اعضای این صندوق باز شده است.

 اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسرکشور عضو صندوق اعتباری هنر می توانند درصورت تمایل و دارا بودن شرایط مندرج در سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن تا هشتم خرداد‌ماه سال جاری (بدون تمدید مهلت) و بدون مراجعه حضوری به ادارات راه و شهرسازی، صرفا از طریق لینک https://saman.mrud.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

به گزارش ایبنا؛ به نقل از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی صندوق اعتباری هنر، با تأکید می‌افزاید: این اقدام با هدف تأمین مسکن اصحاب فرهنگ و هنر که همواره مورد تأکید دولت مردمی است انجام گرفته است. صندوق اعتباری هنر تلاش دارد با توجه به اهداف و سیاست‌های نوین خود افزون بر ارائه خدمات تکلیفی نظیر ارائه خدمات بیمه‌ای با رایزنی با نهادهای مختلف، بتواند شرایط اعطای تسهیلات بیشتری را برای اعضای این صندوق فراهم آورد.


کد مطلب: 338633

آدرس مطلب :
https://www.ibna.ir/fa/naghli/338633/اعضای-صندوق-اعتباری-هنر-ثبت-نام-طرح-نهضت-ملی-مسکن-اقدام-کنند

ایبنا
  https://www.ibna.ir