با مشارکت سازمان اسناد و کتابخانه ملی؛

1000 جلد کتاب به کتابخانه آیت الله حیدری اهدا شد

در راستای رفع کمبود منابع مطالعاتی در کتابخانه آیت الله حیدری شهر ایلام، 1000جلد کتاب با مشارکت سازمان اسناد و کتابخانه ملی اهدا شد.
1000 جلد کتاب به کتابخانه آیت الله حیدری اهدا شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در ایلام؛ در جهت رفع کمبود منابع کتابخانه وقفی آیت‌الله حیدری و در راستای غنی‌سازی منابع و توسعه کتابخانه‌ با هدف کمک به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و تأمین منابع جدید برای کتابخانه‌های عمومی،به همت سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران، 1000 جلد کتاب به این کتابخانه اهدا شد.
 
کتاب‌های اهدایی در موضوعات کامپیوتر، مدیریت، بازاریابی، رمان و ادبیات، علوم اجتماعی و حقوق، ریاضیات و مهندسی، روان‌شناسی و موفقیت به همراه پوسترهای آثار تاریخی و ابنیه باستانی است.
 
ارزش ریالی این کتب اهدایی بیش از ۵۰۰ میلیون ریال است و کتاب‌ها پس از بررسی‌های کارشناسی، آماده‌ سازی و درکتابخانه‌ عمومی آیت‌الله حیدری در دسترس عموم قرار خواهند گرفت.
 
این مکان فرهنگی 24آبان سال 97 برای استفاده عموم آغاز به کارکرد و دارای مخزن بزرگ بخش کودک مستقل دو سالن مطالعه مجزا خانم‌ها و آقایان و همچنین دارای دو اتاق مطالعه فردی می باشد
 
کتابخانه آیت‌الله حیدری 408 عضو فعال دارد و دارای 7800 منبع در بخش‌های گوناگون همچون دفاع مقدس، نسخ خطی و بخش عربی مستقل است. مساحت زیر بنای این کتابخانه 750متر مربع و در دو طبقه است.
کد مطلب : ۳۳۸۵۹۳
https://www.ibna.ir/vdci3vappt1apw2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

در خیمه کتاب