کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

برگزاری کارگاهی از ۳۰خرداد تا ۱تیر؛

دعوت از طراحان پوستر با موضوع جمعیت

1 خرداد 1402 ساعت 16:45

طراحی پوستر فرداساز با محوریت و موضوع جمعیت، رویدادی را برگزار خواهد کرد. فراخوان این رویداد به‌تازگی منتشر شده است و ثبت نام آن از روز ۳۰اردیبهشت‌ماه آغاز شده است.


به‌گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) طراحی پوستر «فرداساز» با محوریت و موضوع جمعیت، رویدادی را برگزار خواهد کرد. فراخوان این رویداد به‌تازگی منتشر شده است و ثبت‌نام آن از روز ۳۰اردیبهشت‌ماه آغاز شده است. مهلت ثبت‌نام در این رویداد تا روز ۱۲خردادماه ادامه خواهد داشت.

به‌منظور بهره‌مندی از ایده‌های خلاقانه و نوآورانه هنرمندان فعال عرصه‌ گرافیک در زمینه افزایش جمعیت، رویداد ملی «فرداساز» با همکاری معاونت فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌های سازمان تأمین اجتماعی و مؤسسه فرهنگی‌هنری آهنگ آتیه برگزار خواهد شد.

ایده‌ محوری‌ و اصلی‌ طراحی‌ پوستر در این رویداد برای‌ تشویق‌ به‌ فرزندآوری‌ و افزایش جمعیت، ارائه تصویری شاد و متحد از خانواده با همراهی فرزندان و پدربزرگ و مادربزرگ‌ها است‌ که‌ پشتیبان و حامی یکدیگر هستند. حمایت‌ افراد در این‌ خانواده شامل‌ حمایت‌ زوجین‌ از یکدیگر در امور فرزندان، حمایت‌ فرزندان از همدیگر و حمایت‌ پدربزرگ و مادربزرگ از زوجین‌ و فرزندان است‌.

هنرمندان علاقه‌مند به شرکت در این رویداد، از تاریخ ۳۰اردیبهشت لغایت ۱۲خرداد فرصت دارند تا با مراجعه به سایت Fardasaziran.ir در این رویداد ثبت‌نام اولیه را انجام دهند. پس از بررسی رزومه‌ها توسط هیئت انتخاب، برگزیدگان جهت شرکت در کارگاهی سه‌روزه که به‌صورت حضوری در تهران برگزار خواهد شد، دعوت می‌شوند.

در این کارگاه‌ هنرمندان گرافیک شامل محمدرضا دوست‌محمدی، علی وزیریان، کوروش پارسانژاد و سیدحمید شریفی با همراهی حسین یوزباشی به‌عنوان دبیر هنری به راهنمایی و هدایت هنرمندان برای خلق آثار خواهند پرداخت.

آثار منتخب در این رویداد، ضمن انتشار در کتاب رویداد، در قالب‌های مختلف به نمایش گذاشته شده و آثار شرکت‌کنندگان بنابر داوری انجام شده، مورد حمایت مادی نیز قرار خواهد گرفت.


کد مطلب: 338547

آدرس مطلب :
https://www.ibna.ir/fa/naghli/338547/دعوت-طراحان-پوستر-موضوع-جمعیت

ایبنا
  https://www.ibna.ir