همزمان با اکران سراسری فیلم سینمایی «دسته دختران» در سینماهای کشور، اکران سیار این فیلم سینمایی در دانشگاه‌های سراسر کشور آغاز شد. 
اکران سیار «دسته دختران» در دانشگاه‌ها
به‌گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، فیلم سینمایی «دسته دختران» به کارگردانی منیر قیدی و تهیه‌کنندگی محمدرضا منصوری، اثری در حوزه سینمای دفاع مقدس و محصول بنیاد سینمایی فارابی و سازمان سینمایی سوره است که از 30فروردین‌ماه اکران خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز کرد.
 
تاکنون اکران این فیلم سینمایی در دانشگاه‌ جامع امام حسین انجام شده و به‌زودی در دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه امام صادق و دانشگاه صنعتی شریف نیز اکران‌هایی با حضور دانشجویان و فعالین دانشجویی برگزار خواهد شد.
 
این فیلم سینمایی روایت زنان قهرمانی‌ است که در کشاکش روزهای پرتنش تهاجم به شهرشان، دوشادوش هم به دفاع از شهر و مردم خود پرداختند. زنانی که نقششان در تاریخ کمتر روایت شده است.
 
در سال‌های اخیر، اکران‌های سیار که تماشای فیلم‌های روز سینما را در مناطق فاقد سینما مهیا کرده‌اند، کمک شایانی به دیده‌شدن فیلم‌های روی پرده سینما داشته‌اند. 
 
در یک سال گذشته پخش بهمن سبز با فروش فیلم‌ «موقعیت مهدی» با رقم 2میلیارد و 100میلیون تومان و همچنین انیمیشن «لوپتو» با فروش 1میلیارد و 900میلیون تومان رکورددار فروش اکران سیار است و در مجموع 330هزار مخاطب به تماشای این دو اثر سینمایی نشستند.
 
مسئولان دانشگاهی برای هماهنگی اکران سیار این فیلم می‌توانند با شماره 09031847317 تماس بگیرند یا از طریق درگاه اینترنتی https://esayar.ir اقدام کنند.
 
کد مطلب : ۳۳۶۴۸۳
https://www.ibna.ir/vdcevp8xxjh8xei.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

چالشهای تالیف در حوزه هنر