معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز مطالعات برنامه‌ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها؛

تولید کالای فرهنگی باید یک دغدغه مردمی و اجتماعی شود

معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز مطالعات برنامه‌ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور، برحمایت از جشنواره فیروزه برای تقویت زمینه‌های تولید کالا‌های فرهنگی تاکید کرد.
تولید کالای فرهنگی باید یک دغدغه مردمی و اجتماعی شود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، حجت‌اله غلامعلی، دبیرشورای اجتماعی کشور با اشاره به حمایتی که این شورا می‌تواند از جایزه داشته باشد، گفت:‌ قطعا شورای اجتماعی کشور با حمایت معنوی که از این جشنواره خواهد کرد و ترغیب تشکل‌های محلی به تجمیع با دیگر تشکل‌هایی که شاید ظرفیت‌هایشان کوچکتر از ظرفیت‌هایی است که به صورت صنعتی در این عرصه فعال هستند،‌ می‌تواند ظرفیت‌ها را هم‌افزا کند و یک قطب‌ موثر در تولید کالاها و محصولات فرهنگی ایجاد کند.

وی ادامه داد: از بُعد دیگر از تشکل‌هایی که افراد و گروه‌ها را ترغیب به تولید محصولات فرهنگی می‌کنند،‌ حمایت کرده و آن‌ها را توسعه دهد تا در بلند‌مدت شاهد این باشیم که تولید کالای فرهنگی یک دغدغه مردمی و اجتماعی شود.

غلامعلی در پایان گفت: شورای اجتماعی کشور با ساماندهی تشکل‌های مردمی و سایر حمایت‌های معنوی از این حرکت عظیم حمایت خواهد کرد.

به گزارش ایبنا؛ به نقل از  هشتمین دوره جشنواره جایزه فیروزه با هدف معرفی فعالان صنایع فرهنگی به جامعه و نهادهای خصوصی و ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری در حوزه صنایع فرهنگی در دو مرحله استانی و ملی برگزار خواهد شد.
کد مطلب : ۳۳۴۱۹۷
https://www.ibna.ir/vdceoe8xfjh8xzi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرونده جایزه کتاب سال