با حضور مسئولان استانی و شهرستان سیرجان؛

دومین نمایشگاه بزرگ کتاب گل‌گهر آغاز به‌ کار کرد

دومین نمایشگاه بزرگ کتاب گل‌گهر سیرجان با حضور مسئولان استانی و شهرستان سیرجان افتتاح شد.
دومین نمایشگاه بزرگ کتاب گل‌گهر آغاز به‌ کار کرد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) در کرمان، دومین نمایشگاه کتاب گل‌گهر سیرجان با حضور امام جمعه شهرستان، معاون استاندار، فرماندار، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، مدیر مجتمع گل‌گهر و جمعی از مردم در سیرجان افتتاح شد.

محسن روحی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این مراسم با گرامیداشت یاد شهدا و تبریک اعیاد شعبانیه بیان کرد: از شرکت صنعتی معدنی گل‌گهر به دلیل پشتیبانی‌های خوب در برگزاری رویدادهای فرهنگ و هنر استان تشکر می‌کنم و امیدوارم با تعامل بتوانیم رویدادهای خوبی در عرصه فرهنگ و هنر سیرجان و استان رقم بزنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با اشاره به اهمیت انس با کتاب، گفت: اگر کتاب نبود پیوندی با گذشته نداشتیم و از تجربیات گذشتگان محروم می‌ماندیم؛ بنابراین باید از این فرصت استفاده و با مطالعه کتاب از تجربیات دیگران استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه هر کاری که دانش و آگاهی را بالا ببرد قطعاً ارزشمند است، بیان کرد: نقش برپایی نمایشگاه‌های کتاب در بالابردن سرانه مطالعه قابل انکار نیست و نمایشگاه‌ها به دلیل ایجاد نشاط در بین مردم برای انس با کتاب بسیار تاثیرگذار هستند و امیدواریم مردم از این نمایشگاه‌ها استقبال کنند.
کد مطلب : ۳۳۳۳۹۶
https://www.ibna.ir/vdceox8xpjh8xxi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

در خیمه کتاب