با مشارکت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور انجام شد؛

انتخاب اثر حوزه کتاب، کتابخوانی و کتابخانه در جشنواره فیلم فجر

نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور همزمان با برگزاری چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر نخستین‌بار در بخش تجلی اراده ملی این دوره از جشنواره مشارکت می‌کند و به اثر مرتبط با حوزه کتاب، کتابخوانی و کتابخانه جایزه اهدا می‌‌کند.
انتخاب اثر حوزه کتاب، کتابخوانی و کتابخانه در جشنواره فیلم فجر
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، همزمان با برگزاری چهل‌ویکمین جشنواره فیلم فجر، نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برای نخستین‌بار در بخش تجلی اراده ملی این دوره از جشنواره مشارکت می‌کند.
 
بر این اساس در این دوره از جشنواره به یک اثر مرتبط با حوزه کتاب، کتابخوانی و کتابخانه عمومی از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور جایزه اهدا می‌شود.
 
سیدباقر میرعبداللهی، معاون برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات (استاد فلسفه در دانشگاه، سردبیر پیشین ماهنامه «خردنامه همشهری»، دبیر بخش اندیشه روزنامه همشهری‌(۱۳۸۱ تا ۱۳۸۸) و مدیر فرهنگی حوزه اندیشه،‌ کتاب و نشر)؛ محمدرضا اسفاری، مدیرکل ترویج کتابخوانی و امور فرهنگی (مدیر پیشین تولید و هنری شبکه آی‌فیلم سیمای جمهوری اسلامی ایران و مدیر تولید و هنری چندین برنامه تلویزیونی) و سمیه عظیمی، فعال فرهنگی و رسانه‌ای‌(نویسنده، تهیه‌کننده، مجری و منتقد و کارشناس کتاب در رادیو و تلویزیون)، داوران نهاد در بخش تجلی اراده ملی چهل‌ویکمین جشنواره فیلم فجر خواهند بود.
کد مطلب : ۳۳۲۵۸۵
https://www.ibna.ir/vdcdjx0skyt0sk6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرونده جایزه کتاب سال